Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

maxigenous said:

Korax sana kızmadık abi gerizekalı sen değilsin lütfen için rahat olarak iphone X al istediğini yap.

Madem ikinci kez aynı mesajıma ref verdin, bana da bilale açıklamak gibi açıklama yapma zorunluluğu doğuyor.

Gerizekalı olmakla bir ürüne hak ettiğinden fazla para vermeyi bağdaştırmadım. Bu zaten hayatın her evresinde kontrollü ya da kontrolsüz başımıza gelen bir olay.

Sıkıntı gerizekalıların ellerine geçirdikleri bu pahalı cihazla sağda solda girecekleri triplerin bende verdiği rahatsızlıktır. Bak apple'ın kendi tanıtımında adam yapıyor ya ondan metroda, kafede bilmem nerede yapan bin tane adam çıkacak.

Bak görüntülü anlatıyorum aynen böyle
[video]https://youtu.be/Hdvqb3PJWYw?feature=oembed" width="459">

p.s. bir ürüne pahalı demek için fakir olmaya gerek yok. Ve ben fakirim itirazın var mı? B)

Ben alirim veyahut almam demedim, mevzu da bu degil zaten. Yinede sahsen 1000$ bi telefona vermem. Fakat bu tercihim gidip 1000$ bayilip, sonra ebik gubuk yuz yapan insanlara gerizekali deme hakkini vermiyo bana, anlatmaya calistigim sey bu. Bunu sana bilale anlatir gibi de anlatsam önyargilarindan dolayi anlamayacagin icin aciklamaya calismaya gerek yok daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

1k dolarese iphone cikmasi demek yarin birgun samsung, lg diger markalarda bu fiyatlara telefon cikartacaklar demek.

said:
Galaxy Note 8, iPhone X derken 1000$ sınırını aşan akıllı telefon trendine Huawei Mate 10 da katılıyor. Gelen bilgilere göre modelin en üst versiyonu 1000$ seviyesinin çok çok üzerine çıkıyor.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Huawei-Mate-10-fiyat-konusunda-iPhone-Xi-geride-birakacak.htm

"Ederi bu degil, piyasaya göre fiyati yuksek, ayni donanimla gelen urunun fiyatinin iki kati" diyen arkadaslara selam. Hele huawei'ye bu parayi ödemeyi birak, bedava verseler almam. Daha "software update" diye biseyden haberdar degiller. Hersey software'da biterken hala cikip pc karsilastirir gibi donanim karsilastirip "bunu alan aldiran aptaldir, gerizekalidir" diyenler var saka gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...