Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

face id baya iyi, kirilmasi imkansiz o yuzden apple pay'i ve butun keychain'e de ulasilabiliyor

android tarafindaki baya boktandi, baska telefondan facebook fotosu koyunca unlock ediyordu...

neyine bok attin anlamadim?

finger print olayini user-base'in %25-30 arasi kullanissiz buldugu arastirmasi vardi
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Şu "param var, ne istiyorsam alırım" mantığıyla parayı fiyatlarını haketmeyen ürünlere harcayarak şirketler tarafından herkesin dütülmesi döngüsüne yol açıyor olmak büyük aptallık

Bi urunun fiyatini hakedip haketmedigini belirleyen sey ne? Icindeki donanimmi, yazilimmi, uretim kalitesimi, hepsinin kombinasyonumu, yoksa ucuncu dunya ulkelerinde statu sahibi olmakmi? Yoksa senin ustun piyasa bilginmi? Sen ben götumuzu de yirtsak gidip insanlar bunu alicak. Senin veya senden önce yazan arkadasin kalkip buna "aptallik, ehee selfi cekmek icin ayfon alan gerizekalilar" deyip insanlari yargilama hakki yok. Gidip iphone alacagimdan falan da degil, tepkim sirf insanlari gereksiz biseyle "aptal, gerizekali vs." diye genellemeye. Ondan sonra memleket niye bu halde sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Üstün piyasa bilgisine gerek yok, ilkokul matematiği kafi. Üzerinde elma olduğu için aynı donanımla gelen cihazların iki katı fiyatına satılıyorsa o alet o parayı haketmiyordur.

Memleket de aptallıktan bu halde, kirasını ödemeden krediyle iphone alanlar da bu kümenin elemanlarından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...