Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

http://www.theguardian.com/technology/2015/oct/13/google-voice-activity-listen-delete-recordings

google bende sadece telefondaki yaptigim search ve reminderlari kaydediyor..

cok onemli degil aslinda kaydetmesi de. wake me up at eight thirty dememden fazla bir sorun dogacagini zannetmiyorum hani. arada sirada size bile soyleyebilirim, ozel hayatimi etkileyecek bir sey degil. weather in Y, current wind speed in Y, remind me to visit X next time I am in Y

ama tarihlerde eskilere gitmeye basladiginizda, sanki bir zaman kapsulunde hapsedilmiscesine, yanlislikla yaptiginiz konusmalar, simdi yaninizda olmayacak, kaybettiklerinizin hic ummadik seslerini duymak huzunlendirici...

transcript not available

-ok google
+hayir hayir ben ok dedim. sen sadece soylesen de olur
-tusa bastin mi?
-a calisiyor mu bu simdi
+calisi (kayit burada bitiyor)

gittikce devlesen bir firma hakkinda yapilmis siradan bir OZEL HAYAT KALMADIMI haberinden cikan minik kisisel surprizler. yani hayatinizdan bir kac saniyenin kaydedilmesi bazen guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

işten acayip darlandım 6aydır burada çalışmaya başladım üzerimde inanılmaz yük var. müşteriyle direkt ben muhattabım proje lideri denilen yetersiz adam müşteri yanında ağzını açıp konuşamıyor bütün dayakları küfürleri ben yiyorum. İlk defa böyle sosyal bir işteyim önceden ne güzel tasarım yapar geçerdim.

İlk defa iş dolayısıyla kalbim sıkışmaya gözüm seğirmeye uykusuz geceler geçirmeye başladım. işin boktan kısmı kimse benim kadar gergin değil. bende mi bokluk var istifa mı etsem napsam mk.

hayır birde adamlar yüzünden piyasada itibarım zedeleniyor bu işi yapamıyor gözüküyor çıldıracam!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...