Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nokia 220/225/301 vs.

yav

Öne çıkan mesajlar

quadcore işlemci 4 gb ram filan millet telefonla ne yapıyor anlamıyorum. Note 2 im var biraz yıprandı onun haricinde bir derdi yok. Çok şükür paramda var s6 alayım mı diye baktım burada da sordum sonra kendime şunu sordum s6 ile note 2 ile yapamayacağım ne yapıcam cevap hiç olunca param cebimde kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gm android one'a düşük segment akıllı telefon diyorlar

düşük olmayan segmentteki telefonların yapıp bunun yapamadığı ne var peki? algılayamadım, düşüğüyle yüksek segmenti nasıl oluyor.... iphone4 aldığımdan beri hiç ilgilenmedim bu telefon olaylarıyla, hoş o zaman da ilgilenmemiştim alıvermiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste bir androidciye sorulacak en agir Soruyu sormussun.

Bu sorudan sonra galaxy s5 alan adam aglamakli oluyo, gozleri doluyor falan.

CUNKU AYNI IKISI DE AYNI BOK.

ucuz ile pahali android arasinda hicbir fark yok bilader. Ama her ucuz androidde 2gb ram quad core islemci yok
Sosyal ağlarda paylaş

Ayni abi.

Bana sorarsan hicbir android o paralari etmemeli zaten.

1000 lira yeterli android alet icin.

Google edition -> android one olayi ile biraz da amiral gemilerinin bacagina sikiyo google. Cunku ne yaparsan yap en son model htc bile 2 yil sonra destek vermiyo yeni versiyon droide.

Ustune google cloud u sinirsiz yaparak 128gb aletlerin satisini falan kesiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana kalsa da hiçbiri o kadar etmemeli. cep telefonu o kadar etmesin. hani olayı iphone o kadar etsin (3k veriyoruz mutluyuz) ama android etmesin e çevirmek baya funboyluk oluyor. diyecek bir şey yok o noktada. htc androidi os olarak iphone'un ios ile verdiği aynı stabilitede çalışıtıyor. bunu yapabilen başka marka yok. haliyle belli bir kaliteyi isteyen fakat ios istemeyene güzel bir alternatif sunuyor. keşke bütün android sistemler bu kadar stabil çalışabilse, keşke hepsi ucuz olsa. iphone kullananlar "fakir telefonu" diye alay eder, benimde cebimde 2k para kalır hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de turkiyedeki deger kaybetme mevzusu efsane.

Her sene yariya iniyo aldigin androidin fiyati. Samsung falan aliyosan yandin zaten. Herifler note 5 duyurdu iki gun once, iphone 6s ten once piyasaya surmek istiyolarmis.

E note 4 alan eleman isyan etmez mi abi neden benim telefonum 8 ayda yari fiyatina dusuyo diye?
Sosyal ağlarda paylaş

aynı segmentteler abi zaten htc'nin flagship'i ile iphone'un flagship'i. biri android, biri ios. sen neden android alınsın ki iphone varken diyorsun. başka biri de neden iphone alınsın ki android varken diyor. zevkler, ihtiyaçlar, hipsterlıklar.

ha bütün androidler aynı mı? kesinlikle değil. gidip samsung alıp ondan sonra "ÖNDÖRÖD KÖTÖ" diyor saftirik insanlar. hayır samsung kötü. 700 tl e gidip telefon alırsan tabii ki de htc nin verdiği kaliteyi bulamazsın. adamlar software olarak milyon tane tweak yapıyor işletim sistemi düzgün çalışsın diye. ben 2 htc çürüttüm, sanırım toplam 4 defa falan this application stopped running gördüm. onun dışında ne bir reset, ne bir kapanma, ne bir kilitlenme. benim android deneyimim bu, adam gidip şimdi sikimsonik 700 tl e android alıp, buzdolabı application'ı gibi çalışan os ile htc android kıyaslaması mı yapacak?

nowai. işletim sisteminde bu fark olmasa zaten fiyat olarak o kadar dağlar kadar fark olmaz. htc marka değerinden değil, yazılımından yürüyor android piyasasında. yapılan yatırım bu, müşterinin para verdiği şey bu. sony veya lg'nin marka değeri herhalde htc'den yüksektir çoğu pazarda. ama android denince htc deniyor, lg veya sony denmiyor.

paranız yoksa tabii ki ucuzunu alın ama paranız varsa ve android istiyorsanız ucuzunu almayın çünkü aynı şey değil. fiyat aralığınıza göre htc'den başlayarak lg ve sony diye gidiyor işte. başka bir şey almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Htc nin ahim sahim bi olayi yok abi.

Lg g2-3 le yikti gecti htc nin olayini.

Tabi yine de kullanan bilir.

Ama bana sorarsan en iyi android, google edition. Sense mense touchwiz falan hic gerek yok bunlara. En standart neyse onu kullanacaksin.

Dedigim gibi ben 700 liralik android one in annemin galaxy s4 uyle ayni oldugunu gorunce dedim ki olay tamamen hype. Ustune samsungdaki bloatware de cabasi. 700 liralik alet tertemiz.

Bu demek degil ki 1000 liralik s4 mini bundan iyi olacak. Hayir tabi ki.

Bu alet fiyatina gore 10 numara is yapiyor. O yuzden bu kadar tavsiye ediyorum. Yoksa git iphone al zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

android one samsungtan iyidir abi çünkü samsung htc'nin yaptığı pozitif tweaking'in negatif versiyonunu yapıyor. olanı kötüleştirebilecek her şeyi yapıyor. tablet aldım digital hand writing için, yemin ediyorum kanser oluyordum, aletten soğudum os yüzünden. ben ilk olarak android diye samsung alsaymışım herhalde şu an iphone releaselerinde en önde sırada oturan adamlardan olurmuşum çünkü nefret ettim yani.

htc'nin ahım şahım olayı yok demeden önce kullanmak gerek bence. ürün çok iyi olduğu için herkes htc diyor. funboyluk yapılacak bir marka değeri yok onun dışında. bir iphone gibi htc kullanıyorum diye hava atmazsın hehe. alan iyi olduğu için alıyor.

samsung alanlar evrensel kaybedenler zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

700 tl e gidip telefon alırsan tabii ki de htc nin verdiği kaliteyi bulamazsın. adamlar software olarak milyon tane tweak yapıyor işletim sistemi düzgün çalışsın diye. ben 2 htc çürüttüm, sanırım toplam 4 defa falan this application stopped running gördüm. onun dışında ne bir reset, ne bir kapanma, ne bir kilitlenme. benim android deneyimim bu, adam gidip şimdi sikimsonik 700 tl e android alıp, buzdolabı application'ı gibi çalışan os ile htc android kıyaslaması mı yapacak?

700 tl'lik gm android one, sık sık sistem hatası verip kapanıyor mu yani? buzdolabı app'i gibi mi çalışıyor?

bi net söyleyin abi marka yarıştırmadan ona göre alalım veya almayalım.

asus zenfone2 nası, o da beyaz eşya app'i gibi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...