Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

2 hazırlık maçını da izledim fenerin.

benim ilk izlenimlerim şöyle.

beğenmediklerim
fabiano: volkan'ı zorlayacak bir kaleci değil.mert günok bundan çok daha iyi kaleciydi.
abdulaye ba: Servet'in sümkürmeyeni. Yedeğin de yedeği olur.
meireles: geçen sene de kötüydü,bu sene de kötü. bence teknik direktör vatandaş kıyağı yapmış. yoksa başka bir teknik direktör gelseydi ilk gönderilecek futbolculardan birisi olurdu.

beğendiklerim
fernandao:topla her buluştuğunda rakibi arkasına alıyor,kuvvetli topçu,çok gol atar sakatlık falan olmazsa.
Jozef de Souza:kim lan bu demiştim ilk başta ama topa hakim,kendine güveni tam,ne zaman şut çekeceğini,ne zaman pas vereceğini bilenlerden.
Kjaer:kesinlikle verilen paraya değer bir futbolcu.Bruno Alvez kendi işini yaparsa bu ikisi sağlam kaleler olacaktır.çok iyi transfer.
uygar:sadece dünkü maçtaki attığı gol ve öncesindeki hareketler ile birkaç pozisyonda adam eksiltmeleri bile çok güzeldi.inanılmaz bir özgüveni var.hırslı.aferin çocuk dedim valla izlerken.hayırlısı olsun.bakarsınız van persili,nanili kadro kendi dünya yıldızımızı yaratmamıza yardım eder.kumaş iyi.
mehmet topal: ilk maç oynadı ve çok iyiydi.bu sene en iyi performansını verecektir yanındaki,önündeki,arkasındaki adamların artacak verimi ile.
alper potuk:iki maçta da çok beğendim.
hasan ali:beğendim.iyi bir yedek.
stoch:özellikle ilk maç şahane oynadı.dün vasattı ama takımdaki rekabet ortamının farkında olduğu belli.bir de yunanistan ve arap liginden sonra Türkiye Ligi'nin daha kaliteli olduğunun farkına varmış gibi geldi.
sow:gayet beğendim.gayretli.istekli.ama van persey'in yanına fernandao olur.

henüz fikrim yok
nani: ilk maçtaki frikik golü ok.onun haricinde henüz formsuz. bir de bizim ligdeki hoş geldin tekmelerinden dolayı her iki maçta da çok rahatsız olduğu her halinden belli.
krasic:ilk maçta uğraştı ama kadroya girmeye yeter mi?zor be.
kadlec:krasic için söylediklerim ilk maçtaki görüntüsü ile onun için de geçerli.
diego:oynar gibi yapıyor gibi geldi bana.bir şey eksik bu adamda ama nedir bilemedim.
volkan:ne biçim kilo vermiş?!bizim eskiden bildiğimiz volkan gibi oynarsa zaten bana göre dünyanın en iyi kalecilerinden birisi,bu fabiano'nun ondan kaleyi alması da bence imkansız.yine de ilk maçta pek iş düşmedi.
bruno alvez:hazır değil.ama çok kötü de değildi.

burada adı yazmayan topçular demek ki hiç bir fikir oluşturmamış bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Hagi konusunda birkaç kelam da ben edeceğim.Türkiye'ye her yeni gelen iyi futbolcuyu Hagi ile kıyaslamak saçma.Kıyaslayabileceğimiz tek futbolcu Alex çünkü onun kadar hizmet edipte büyük katkı sağlayabilmiş tek adam o çünkü.Hagi ,Türkiye'ye gelmiş en iyi oyuncu değil,takımına en büyük katkıyı sağlamış oyuncudur.Yoksa kariyer ve kumaş olarak kimse Carlos'un eline su dökemez.Adam bırakın dönemini,dünya tarihinin en iyi 11'ni kursanız sol beke direk koyacağınız oyuncudur.Bana göre TR liginin;

En başarılı oyuncusu:Hagi
En büyük ismi ; Roberto Carlos
En zor transferi ;Robin Van Persie
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...