Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=_CxZooxtDqg

yöneticisi şu sözleri söyleyen takımın bizim için sahaya çıkacağına inanmak neyin kafası ben gerçekten anlayamıyorum, gerçekten normal şartlar altında mümkün değil. tabletlerin falan etkisi altında denebilir tabi.

araya bir bomba daha sıkıştırmış ben postu yazarken auhauhaeuhauhau

ben diyorum ki inşallah gs iyice pikniğe çıkar gibi çıkmaz maça, adam diyor ki galatasaray fener için kasacak beşiktaş karşısındau haeuhauehauehaua
Sosyal ağlarda paylaş

Renkli kardeşliği ne lan aahahhaa. Alex güzel demişti zamanında, bir ara yazın sürekli GS-FB dostluk maçı düzenleniyordu Almanya'da. Alex de iki takım arasında dostluk yok ki bu maçlar çok saçma, sezon başlamadan gergin giriyoruz lige diye.

Hayali yel değirmenleri ve kardeşlikler yaratmayın lütfen. Benim tercihim Fenerbahçe'nin 4.yıldızı takmaması adına Beşiktaş'tır fakat bu Arena'ya amaçsız da olsak bir derbi kazanmak için çıkmayacağımız anlamına asla gelmez Galatasaray'da
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Fb maçındaki kasmış hali miydi? 5lik olması gerekiyordu normalde, fbliler pozisyon kaçırma rekoru kırdılar.

Ha bu arada fenere yattığı gibi yatar falan diyenler de rüya görüyolar, GSnin 5.lik şansı olmasa bile renkli kardeşliği var, yatmaz.

Yatmaktan kastettiğim kazanmaya izin vermesi değil bu arada, sadece kazanmak için motive olmaması.

kardeş, gs'nin halini bilmiyomuş gibi konuşuyosun. Gs'nin hali ortada, fb karşısında oynadığı oyun ligin 2. yarısındakilerden en iyisiydi. başka var mı böyle oynadığı.Oynadı 5 tane atamadı fb, o fb'nin kazmalığı. Bjk fırsat bulurda atarsa 5 tane eyvallah ama gel gör ki bu maçta berabere gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Renkli kardesligi ne yaa gs oyuncuların umrunda değil ellerinden geldigince oynıcaklar işte fener macında elinden geldiği kadar oynadı gs ama aradaki cokmciddi guc farkı vardı bence bizle gs arasında bu kadar fark yok ama hala ciddi bir fark var fener gibi stress yaparsak kazanamayız ama soyle 20 30 dk normal oyunumuzu oynasak yetmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

aktiftablet said:

Fb maçındaki kasmış hali miydi? 5lik olması gerekiyordu normalde, fbliler pozisyon kaçırma rekoru kırdılar.

Ha bu arada fenere yattığı gibi yatar falan diyenler de rüya görüyolar, GSnin 5.lik şansı olmasa bile renkli kardeşliği var, yatmaz.

Yatmaktan kastettiğim kazanmaya izin vermesi değil bu arada, sadece kazanmak için motive olmaması.

kardeş, gs'nin halini bilmiyomuş gibi konuşuyosun. Gs'nin hali ortada, fb karşısında oynadığı oyun ligin 2. yarısındakilerden en iyisiydi. başka var mı böyle oynadığı.Oynadı 5 tane atamadı fb, o fb'nin kazmalığı. Bjk fırsat bulurda atarsa 5 tane eyvallah ama gel gör ki bu maçta berabere gibi geliyor bana.

Bjk pozisyon bulur da kaçırır mı atar mı izleyince görücez. Her maçını takip etmedim gs'nin ok ama derbi de daha düzgün bi takım görürüm diye bekliyodum, çünkü daha iyi oynayacak gücü var GSnin, kadro kalitesi de hala üstündeki konya'dan ibbden falan iyi. Takımın hedefsiz kalması diger maçlarda bu hale soksa da derbi de o motivasyonu yakalar ve diger lig maçlarından daha iyi bi görünyü verir diye tahmin ediyodum, olmadı.
Bjk maçında da aynı tahminim devam ediyor. Bakalım ne olacak.

edit: ha dersenki fb ekstra iyi oynadı, normalde girmedigi pozisyonlara girdiler, ona da ok, ama bi yere kadar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlis maci izlemissin, insallah bu sefer dogru maci izlersiniz kardesim.

said:
Süper Lig’in 32. hafta maçında Türk Telekom Arena’da oynanacak Galatasaray Beşiktaş maçı, 8 Mayıs 2016 Pazar günü saat 20:00’de başlayacak. Maç Lig TV ekranlarından naklen yayınlanacak. Galatasaray Beşiktaş maçını canlı olarak internetten izlemek için Lig TV üzerinden tek maç olarak satın alabilirsiniz, maçı canlı olarak bilgisayarınızdan, tabletinizden, cep telefonunuzdan izlemek için aşağıdaki linkten tek maç olarak satın alarak izleyebilirsiniz.

Bakin lutfen bu maci izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Ay abi allah aşkına GS taraftarı geri gelsin ya onlar en azından Şikeden ceza yememişti, şike iması yaparken bir artıları vardı en azından. Leş beşiktaş taraftarı toxici hiç çekilmiyor.

bunu hep diyorum ben. şike falan olayını geçtim. şampiyon oldukları veya olma ihtimalleri yükseldiği zaman falan çok ilginç bir moda bürünüyor bunlar. görmemişin şampiyonluğu olmuş tutmuş koparmış...

2 tane şampiyonluğu mahkeme yoluyla almasına rağmen diğer iki kulübün oldukça gerisinde kalan, aslında açık bir şekilde başarı yönünden türkiye'nin 3. kulübü olan bir takımdan bahsediyoruz. Son 20 yılda 3. şampiyonluğa yürürken tabii bazı devreler yanıyor bazılarında :D

yapcak bişe yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...