Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

beşiktaş kısmı işin eğlencesi ya. yoksa senin 4 tane atıp rahat rahat puan aldığın deplasmanda rakibin puan kaybedince bunun goy goyunu yapamayacaksak ne diye futbol oynanıyor ki ? kapatıp gidelim değil mi

benim dediğimle senin dediğin aynı şey? madem goygoy yapıyorsak, ben neden banlanmalıyım? sen neden banlanmamalısın? yok bu banlanma sebebiyse zaten, senin dediğine gelir "kapatıp gidelim"
Post kasan biri değilim, banlanırsam bileklerimi kesmem de, küfür veya argo kullanmadan, geyikden ban gelecekse zaten gelsin ne diyeyip kendimi savunayım. O zaman gs ye 6 yediler diye laf sokulmasın, fenerlilere "kalecisiz yendik pancuuuu" denmesin, bjklilere liverpooldan 8 yemesi hatırlatılmasın, memeleket zaten barut olmuş, vay benim takımımın maglubiyeti ile dalga geçti diye "BAN DA MI ATMIYAK" denilsin? garip..
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Bu adam hakem falan değil zaten. İnsanlarda iyi hakem algısı yaratmak için torpille avrupa maçı verilip , yurtiçinde tetikçi olarak kullanılan bir evladı... İnce ince doğrar hep. İktidarın ürünü bu adamlar.

Babasina komisyon vermeyen hakem mac alamaz diyolardi. Babasi organize ediyomus her seyi. 2 ay once bi gazete mansete tasimisti hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...