Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dat Martı

µh

Öne çıkan mesajlar

fren yapanın hiç bi suçu yok martı değilde küçük çocukta olabilirdi o. arkadaki dallamaların hiçbiri adam gibi takip mesafesi korumadığı için girmişler. resmen kaza olduğu sırada 200 metre geride olan taksi bile karışıyo kazaya. resmen hoşuma gitti o taksinin halini görünce. beter olsun bütün magandalar.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

olm martı lan
arabaya zarar vermeyecekse ezer geçerim
o kadar fazla olduki şerefsizler sürekli birilerinin üzerine sıçıyolar.
insaflıda sıçmıyo hayvan gibi 3 günlük bokunu atıyo nerdeyse üstüne

senden çok faydası var lan martının dünyaya, ekosistemde bir yeri var en azından. sen napıyosun gezegene katkı sağlamak için?
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha bu başlık iyice birbirine laf sokmaya çalışan garip tiplerle doldu ya. resmen tasvip etmediğim bir olgunun varlığından sadece bahsettiğim için benim de onu tasvip ettiğimi sanıp bir de laf sokmaya çabalayanlar falan. gidip şimdi şikayet de eder aptal mısın diye sordum diye sdsfds okuduğunu anlamayana, ya da gidip içinden başka bir anlam çıkarmaya çabalayana bu soruyu sormak zorunda hissettim kendimi baggiocum hala cevap vermediğine göre çoktan aşındırmışsındır şikayet butonunu sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ahahaha bu başlık iyice birbirine laf sokmaya çalışan garip tiplerle doldu ya. resmen tasvip etmediğim bir olgunun varlığından sadece bahsettiğim için benim de onu tasvip ettiğimi sanıp bir de laf sokmaya çabalayanlar falan. gidip şimdi şikayet de eder aptal mısın diye sordum diye sdsfds okuduğunu anlamayana, ya da gidip içinden başka bir anlam çıkarmaya çabalayana bu soruyu sormak zorunda hissettim kendimi baggiocum hala cevap vermediğine göre çoktan aşındırmışsındır şikayet butonunu sdsfds

Şikayet butonu ne lan heheheh. Çalışıyorum dostum ben, senin kadar boş vaktim olmayabilir, kusuruma bakma. "Hala cevap vermedi" demenden çadırı kurup F5 spamlediğin belli olmuş ama, cool havalarına girme boşuna :p

Ben öyle kullanıyorsun da demedim bu arada doğrudan. Attığın mesajdan cehalet akıyor, ona vurgu yapmak istedim sadece. O onu yapsaymış da, bu bunu yapsaymış da, olmadı ezip geçecekmiş de... Aynı pozisyonu 100x yavaşlatıp 30 kere izledikten sonra hakem eleştiren dedeler gibi her şeyi çok iyi biliyor tarzı yorumlar.

Bir canı arabasından önemsiz görmeyen ilk abi ve kontrollü yavaşlamak yerine apaçi makasla kaçan adamı öngörüp azıcık fren yapan ilk servisçi dışında hepsi senin gibi adamlar o kazadakilerin.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

fren yapanın hiç bi suçu yok martı değilde küçük çocukta olabilirdi o. arkadaki dallamaların hiçbiri adam gibi takip mesafesi korumadığı için girmişler. resmen kaza olduğu sırada 200 metre geride olan taksi bile karışıyo kazaya. resmen hoşuma gitti o taksinin halini görünce. beter olsun bütün magandalar.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahaahha süper tespit canım tamam ben o kazaya karışmayı hakedenlerdenim, niye? çünkü o avarel gibi fren yapan sürücünün istanbulun o iğrenç insanlarının iğrenç biçimde araba sürdükleri trafikte ne yapılmaması gerektiğini bildiğimi söylediğim için :) arkasında çok usta bir şoför olmasa o fren yapana ne olurdu tahmin edebilmen için sadece istanbulda aynı yolda 1 saat araba kullanmak yeterli. sen istediğini iddia edebilirsin benim barzo olduğumu, takip mesafesine uymayan tiplerden olduğumu vs. :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Kazanın baş suçlusu bence makasla kaçan ilk araba ya resmen. O fren yapsa öbürleri de yapar, yine olsa bile bu kadar şiddetli ve bol araçlı olmaz kaza. O fren yapmak yerine hiç hız kesmeden sağa kaçınca 3. araba hiç frene falan dokunmadan birdenbire duran bir araç görüyor karşısında. Düzgün takip mesafesinde olsa bile zor durur o saatten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

kimse sormamış abi o martı niye yürüyerek karşıdan karşıya geçiyo?

abi bir gün eşimle birlikte sahilde spordan dönüyoruz, ışıklarda bekliyoruz martı geldi yürüye yürüye yanımızda durdu, bekledi yeşil yanınca karşıya geçti geberiyorduk gülmekten. şuna pek şaşıramadım o yaşadığımızdan sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ahahahaahha süper tespit canım tamam ben o kazaya karışmayı hakedenlerdenim, niye? çünkü o avarel gibi fren yapan sürücünün istanbulun o iğrenç insanlarının iğrenç biçimde araba sürdükleri trafikte ne yapılmaması gerektiğini bildiğimi söylediğim için :) arkasında çok usta bir şoför olmasa o fren yapana ne olurdu tahmin edebilmen için sadece istanbulda aynı yolda 1 saat araba kullanmak yeterli. sen istediğini iddia edebilirsin benim barzo olduğumu, takip mesafesine uymayan tiplerden olduğumu vs. :)

ov bu arada şimdi farkettim, usta şoför yazmışım şimdi gelip buna takılanlar olur açıklıyayım peşin peşin

USTA ŞOFÖR EŞİT DEĞİL KURALLARA UYAN ŞOFÖR. sadece refleksleri iyiymiş yoksa o taksi şoförü gibi ayıoğlunun biri olsa dümdüz girerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...