Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines'da En İyi Clan

StRencher

Öne çıkan mesajlar

Bence en iyisi Gangrel ile Toreador ben ikisiylede hiç zorlanmadan bitirdim heryeri ha ama benim kişiliğim Toreador'a uyuyor yaw harbiden çünkü hem onun tipi çok sevdim hemde sorulara cevap vererek sonuç olarak o clan çıktı hemde ona benziyorum birazda gerçekten özellik olarak:)
Sosyal ağlarda paylaş

valla finaller bvitsin nosferatuyla bitiricem.cok kasıcak gibi.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ben malkavian ile oynayip bitirdim size şöle diyim oyunun başında full feed ile milleti öldürebildim ama ilerlerdi ranged silahlar ile show yaptım ama

inpection skill i bişeye yaramiyor ondan dolayi sirf değişik diyaloglar ve güsel elbiselerinden başka bişiyi yok malkavian in ( benim ki female di ^^ )

gangrel ile oynayin yada toreador ile onlar bayaa iiii
Sosyal ağlarda paylaş

lol yahu, nedir bu combat merakı anlamadım ki. oyunun çeyreği bile combat'la geçmiyor neredeyse, millet yok pençe yok bilmemne için klan öneriyor. malkavian female'in elbiseler yeter zaten.. :horace:

precinct 69'u ilk gördüğümde bayağı kahkaha atmıştım.. 8-)

ekleme: ayrıca malk da combat açısından berbat değil, vision of death müthiş bişi ki dementation da bedavaya persuasion/seduction görevi görüyor, onlara yatıracağınıza başka combat skill'lerine yatırıp daha avntajlı hale gelmeniz mümkün. morrowind'de "combat'ta dağıtıyorum ama kızıl nord kadından kitabı alamıyorum" diyenler gibi komik durumlara düşmeyin.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 02 Ocak 2005 11:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

of sam of..Bİkere oyunun buyuk bir kısmı combatla geçiyor.Tamam başlarda pek yok ama sonalra dogru abarıyor.
Sen konusmaalradan zevk alıyor olabilirsin ama durum benım icın farklı.
Karakter yaratımında 1. secenegi secmistim ordada gangrel cıktı karşıma.Ben adamın beynını patlatıp duvara yapıştırıp ezmeyi seviyorum.Millet oyunu katana ile oynar ben fireaxe ile oynadın çunku cok sufer bi silah.
Bazen adam oldugunde bile duvara saydırmaya devam ettim.Ben bunlardan keyif alıyorum zaten dıyalog nedir ki?Gerçek hayatta cok daha ıyısını cıkarabılecegım seyı oynamak ıstemem ben.
Sen de tutturmus yok dıyalgolar boyle yok soyle.Tamam guzel olabilir ki benimde hosuma gitti ama bir yere kadar yahu.ç[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Sam'e katılıyorum dialoglar çok önemli.

salt fps değil ki bu, rpg oynuyorsun suark
combat sistemi önemli tamam.
ama "nasıl olsa kafasına kurşun sıkıyorum, bana ne dialogdan, gerçek hayatta yaptığım birşeyi neden oyunda yapayım?" anlayışı ile rpg oynuyorsan Postal 2 felan oynamanı öneririm. Stres atmak, gerçek hayatta yapamadığın herşeyi bir oyunda yapmak gibi bir teması var.

RPG'nin en önemli kısmı bence dialoglar. Quest, hikaye, çeşitlilik hep o dialoglarda gizli..
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl anlatsam ki derdimi..
rp olayı konuşmalar da dogru.Ama oyunun başka bir suruyerindede var.
Mesela gangrelim ben.Oyunda 2 kez frenzy olabildi ama oynarken en az 10 kere oldum(ben).
Mesela heatherımı kestiler ben direk delirdim.
Bunlarda rp kapsamına girer.
Dialoglar onemli tamam,ama sırf diyalog icin bir clan alınmaz.onla özdeşleşcen,kendini onun gibi hissetcen,Duyguların dusuncelerin onun gibi olacak.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

lol bu senin dediğin "benim karakterim azılı katil, ondan sorgusuz sualsiz herkesi kesiyorum" diyen cs'ten transfer pk rp'si gibi birşey, yıllar oldu bayatlayalı.. :)

bloodlines gibi combat sisteminin süper dandik, dialogların çok iyi olduğu bir oyunda abes geliyor bana karakteri sırf combat'a göre ayarlamak, kaldı ki ille combat'ta ezmeyi isteyen insan da melee gider dağıtır işte herşeyi. diablo2 değil ki yok şu kılıcı bulayım yok şu skilli 20'leyeyim, öyle bir oyun olsa tamam ben de o hesaplarla kafayı bozarım..

ha ayrıca dialoglar için "zaten dıyalog nedir ki?Gerçek hayatta cok daha ıyısını cıkarabılecegım seyı oynamak ıstemem ben" diyerek imzalık bir komposizyon ortaya koymuşsun, gerçi save olmadan zorlanırsın sanırım biraz.. :)

suark: abi bak öyle demek istemedim, güzel abicim şeytan doldurur aman diyim!
serseri: gel la burayaaaağğğğğğ!!!

:-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 Ocak 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
lol bu senin dediğin "benim karakterim azılı katil, ondan sorgusuz sualsiz herkesi kesiyorum" diyen cs'ten transfer pk rp'si gibi birşey, yıllar oldu bayatlayalı.. :)
Nerden çıkardın lem bunu :).

said:
[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 02 Ocak 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Ben adamın beynını patlatıp duvara yapıştırıp ezmeyi seviyorum.

işte kimisi de "benim karakterim manyak böyle önüne geneli kesme rp'si yapıyorum" diyor benzer şekilde.. :-)

ayrıca soldier of fortune dururken neden bloodlines'la vakit harcadığını anlamadım ki.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

eh bıraz arkadan anlama durumları olmus.Benim karakterim embesil degil,hatta karizmatik bile denebilir.(verdigi cevaplar acısından).
Demek istedigim su,Sırf diyaloglar icin bir clan secilmez.
İcinde hersey olmalı,Bi kere kendin gibi hissedebilmelisin.Mesela su an nosferatyla basladım.Artık odadan tuvaete giderken gizlenmeye calısıyorum..
heh.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

Da Suark biraz yanlış anlatmışsın bunu başta. Aynı noktaya geldik, deli ama komik dialoglara sahip bir karakterdense akil ve daha az mizah öğresi içeren dialoglara sahip bir karakter oynatmak kişiye göre daha eğlenceli olabiliyor. RP oyunlarının temel taşıdır bu zaten, Bloodlines da Torment tan sonra bu atmosferi yakalayabilen 2. oyun olarak gönlümde yer etti.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hı..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 02 Ocak 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
...bazılarıda kurt gibi uluyup milletin kafasını duvarda patlatmayı seviyor.

bu arkadaşlara diablo 2 lod'da druid oynatmalarını tavsiye ediyorum rp olarak keyif almaları için.. :horace:

sırf dialoglar için clan seçilir, ama bu oyunda. sapla samanı ayıralım..

benim anlamadığım şey şu ki bu başlık herkesin "en iyi klan bu, öbürlerinden en üstün olan şu" demesi için açılmış, herkes "falancanın şu discipline'i var, falanca şu skilli daha hızlı yükseltiyor, ondan en iyi" demiş ve kimse de "hayır efendim herkesin keyfi ayrı, şunu bunun üstünde tutmak size mi kaldı" dememiş. sonra birisi çıkıp "falancanın dialogları en iyi, o yüzden en iyi clan" deyince "vay efendim senin haddine mi, sen milletin zevkine nasıl karışırsın" şeklinde çıngar çıkıyor..

ilginç..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

samcan, seni anladim ben, ama uslubun tuhaf, `ben begendim, begenmegen de rp'den anlamaz` diye cok kesin cizgiler cizdin, insanlar bundan rahatsiz oldular. yani sey ,`diyaloglar bakimindan en cok malkavian'la ugrasilmis, bence bu da malkavian klanini en iyi klan yapmis` desen basta, hem fikrini aciklamis, hemde gereksiz polemiklere girmemis olurdun.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

"rp'den anlamaz" filan demedim ki ben. dialogların en keyifli olduğu konusunda iddialı konuştum ki eğer zerre kadar şüphem olsaydı bundan kesinlikle bu kadar iddialı konuşmazdım. ha kendim de malkavian hayranı filan değilim durduk yerde, hatta son oynayacağım klandır düşüncesindeydim. brujah'ın kıyafeti sıkınca :-p öylesine bir deneyeyim dedim ve müthiş eğlendim. başka da oyun hatırlamıyorum dialoglarında bu kadar eğlendiğim, son yıllarda çıkmış her kaydadeğer rpg'yi oynadım neredeyse buradaki arkadaşların da rp açısından başarılı bulup önerdikleri.. ayrıca gördüm ki bu fikrim sadece bana ait de değil, genel kabul gören birşey bir zevk meselesi denebileceği halde..

dojorel'ciğim ben de aşağı yukarı onu dedim ama nedense yanlış anlamak için çaba sarfedince bazı arkadaşlar böyle uzadıkça uzadı. benzer bir durumu da iki gündür hl2 başlığında yaşıyorum, malk'lar gibi bana da bir lanet bulaştı da benim düşüncelerim ağzımdan malk konuşmaları gibi çıkıyor da insanlar yanlış anlıyor bilmiyorum.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 03 Ocak 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
oyunu çok az oynadım ama bana da en zevkli malkavian gibi geldi..

olurmu ya? en zevkli malkavian diyerek insanları nası etkilersin? herkesin zevki kendine töbe töbe be :p[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Kanki Teh üBaaahr Dr000ood
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...