Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum [yardım + anketli]

aramil

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

yemişim çıkarımı izmiri izmir yapan bornovadır ilk yerleşim yeridir bornova : )

göztepeli kafası bunlar hep

bu ne lan hayatımda daha saçma sapan bir düşünce görmedim.
bornova ne harbiden?
koskoca karşıyaka/göztepe varken, ozmoro ozmor yopon bornovo hiç olmamış serkan çok talihsiz bir açıklama,
orada takılacak mekanlar da gayet leş,1 tane bira içmek için köşebaşında sabahlayan zilyonlarca üniversite öğrencisinin olduğu yere mükemmel demek; dsnflksdf
buca en iyisiymiş panpa orada da yaşa.
Esh said:

Bir izmirli olarak bornovanin nesini begenebilirsiniz ki?

Hani bilmesek neyse dicem.

Haftasonu aktivitesi forum bornovaya ikeaya falan gitmek olan aileler icin iyi. Yoksa otoban kenari sikko bi yer bornova. Manisada falan okuyan bebe kalsin bornovada.

doğru söze şapka.
Sosyal ağlarda paylaş

göztepe'de denize yakın ya da hem denize, hem metroya eşit mesafede ev iyi olur senin için.bornova'yı filan boşver, evli insansın.denizden uzaklaşma izmir'de.evler de uygun fiyatta göztepe'de.deniz kenarı çok güzel, ister otur, ister yürü, istersen bisiklete bin.belediyenin bisiklet hizmeti var, saati 2tl'ye kiralayıp, istediğin durakta bırakabiliyorsun.alsancak'a filanda ulaşımı kolay.metroya yakın olursan 15dk da ege üni'desin, deniz kenarına yakın olursan da, otobüs ile konak 10dk, ordan da metro ile 10dk'da ege üni'ye varırsın.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-evlenecek-ciftler-icin-ideal-ici-yeni-yapili-temiz-217595469/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-g.yali-sahile-ve-poligon-metroya-5dk-cok-temiz-ve-ici-yapili-2-plus1-217779976/detay

10 saniyede sahibinden 2 tane ev buldum bak.

karşıyaka, bostanlı'dan ulaşım imkanı nasıl bilmiyorum ama oraları da şiddetle tavsiye ederim.her açıdan mükemmel yerler.göztepeye göre daha geniş deniz kenarı ve mekan bolluğu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Bir izmirli olarak bornovanin nesini begenebilirsiniz ki?

Hani bilmesek neyse dicem.

Haftasonu aktivitesi forum bornovaya ikeaya falan gitmek olan aileler icin iyi. Yoksa otoban kenari sikko bi yer bornova. Manisada falan okuyan bebe kalsin bornovada.

o vakit işe yakın olmak kaydıyla ne tarafı tercih etmeliyim var mı bir önerin? yazdıysan göremedim akşam detaylıca bakacağım topaca.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

göztepe'de denize yakın ya da hem denize, hem metroya eşit mesafede ev iyi olur senin için.bornova'yı filan boşver, evli insansın.denizden uzaklaşma izmir'de.evler de uygun fiyatta göztepe'de.deniz kenarı çok güzel, ister otur, ister yürü, istersen bisiklete bin.belediyenin bisiklet hizmeti var, saati 2tl'ye kiralayıp, istediğin durakta bırakabiliyorsun.alsancak'a filanda ulaşımı kolay.metroya yakın olursan 15dk da ege üni'desin, deniz kenarına yakın olursan da, otobüs ile konak 10dk, ordan da metro ile 10dk'da ege üni'ye varırsın.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-evlenecek-ciftler-icin-ideal-ici-yeni-yapili-temiz-217595469/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-g.yali-sahile-ve-poligon-metroya-5dk-cok-temiz-ve-ici-yapili-2-plus1-217779976/detay

10 saniyede sahibinden 2 tane ev buldum bak.

karşıyaka, bostanlı'dan ulaşım imkanı nasıl bilmiyorum ama oraları da şiddetle tavsiye ederim.her açıdan mükemmel yerler.göztepeye göre daha geniş deniz kenarı ve mekan bolluğu var.

bu daireler olur (tu) eli yüzü düzgün vesselam
ama metroya uzak gibiler sanki?
Sosyal ağlarda paylaş

not aldım bunlara bakacağım :D

bir de izmirdeki emlakçı düzeni nasıldır? emlakçı ile muhatap olsak kaç kira bedeli ister hizmetleri için? ev sahipleri kaç kira depozito talep ediyorlar? (o kadar kanıksamışız ki depozito olayını aslında çok pis ayar olduğum mevzulardan birisi neyse)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...