Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'e taşınıyorum [yardım + anketli]

aramil

Öne çıkan mesajlar

Ben hallettim ev işini :D Balçovaya yerleşiyoruz. Patiden de muhteşem bir destek aldım. Sostizm ile İzmir turu da gayet iyiydi, gözden kaçan bazı şeyleri görmemizi sağladı. Kendisine hepinizin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.

Sadece insanların genel bakış açısı, davranışları bile izmirde yaşamayı geçerli kılmaya yetecek bir sebep. Biz eşimle sevdik İzmiri ve insanlarını. Sadece şehrin ritmi biraz ağır geldi, ona da alışırız ;) Geniş bir zamanda detaylı anlatırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Meh.

Gitmeyin. Zaten gitseniz de yer bulamıyosunuz. Fistan diye bi pati La Puerta'nın sahibi. Hatunla beraber 4 defa gittik. 4'ünde de kapıdan döndük.

Bi de Balçova'dan her gün 2 vesaitle Bornova'ya geleceğinin farkındasın değil mi?

sıkıntı yok 50dk ulaşım için süre ayırmıştım, 38-39dk sürüyor. otobüs durağı eve çok yakın zaten. otobüs ile f.altay oradan metro. 2 günde 5 kez filan gittik o yolu :D

önünden geçtik la puerta nın, haberli gideriz artık yerleşince :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi kapasitenin %40ını falan rezervasyonla alıyoruz, onun üstüne çıkarsa talep o gunluk rezervasyon kotamiz doldu diyoruz
yani %60 boş bulan oturuyor şeklinde
biz de istiyoruz kimseyi kapıdan çevirmeyelim ama yapcak baska bisey de yok
18-22 arası haricinde gelinirse rahat ama
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben 17'de geliyorum, surası var ama 18:30'a rezervasyon var diyolar. su masa nasıl diyorum olmaz, bu masa olmaz. bahce tarafındaki 4 kisilik masaların hepsi rezervasyonlu. yuzde hesabını bilemicem.

boyle bi mekana rezervasyon olayı sacmalık bence. bir de rezervasyon yaptıran kisiyi beklerken o masanın bos kalması nedeniyle kaybınız da var. benden soylemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 5 gün önce ariyorlar telefonla biz cuma günü iş arkadaşlarımızla gelicez de saat 7 de yer ayirabilir miyiz diye, ne diyelim şimdi kadina erken çıkın işten yer kapın yer ayırmıyoruz mu diyelim
rezervasyonu biz dayatmiyoruz kimseye müşteri yaptiriyor, ona da kota koyduk yarısından azını ayırıyoruz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

quixef said:

Of sana simdi evlerin Sabri sini, evlerin Burak Yilmaz ini aldirmistir Sostizm :(

YAHAHAHAH

Yalnız hakkatten öyle ha. Bak adama saydığımız yerlerle Balçova'nın alaaaaakası yok. Saydığımız yerler işe ya yürüyerek ya da metro ile 20-25 dakikada gideceği nezih yerlerdi. Sosti naaaptı neetti bilmiyorum ama gidip İzmir'de Bornova'ya ulaşımı açık ara en zor yerlerinden birinde ev tutturdu.

Bak başlığa başından itibaren bak. Tek 1 kişi dahi Balçova önermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...