Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gg'da ücretsiz kargo yazarken ödemeli yollandı

Drall

Öne çıkan mesajlar

Drall said:

Daha almadım kargoyu telefonla aradı kargocu evde misin diye de değilim eve geçerken uğrayıp alcam şubeden. Kargoda telefonu yazıyordur dimi ordan arayayım adamı. Bi de kedi maması evde çok çok az kaldı o yüzden geri yollamak istemiyorum 7 lira için. Sadece herifin tavrı sinirimi bozdu. Hem mal benim olsun hem bana 7₺ yollasın istiyorum sdg

gidiyosun migrosa karfura yarım kilo mama alıyorsun idareten.
kargoyu almıyorsun. gg ile iletişime geçiyorsun.
mamanı da bundan sonra temizmama.com dan alıyorsun.
iyi günler.

2 kiloya 65 lirayı yeni gördüm.
ilk adımı atla migrostan kuzu pirzola al aynı fiyata.
Sosyal ağlarda paylaş

Günde 70-80 gr mama yiyo, büyük boyu alınca kilosu 20 lira, günde 2 liradan bile aza geliyo

Bi ay sonra sterilize mamaya geçmek zorunda kalacağımız için ufak aldım, o kadar da abartmayın yav. Küçük aldım diye bu seferlik pahalıya geldi, hemen pirzolalar falan havada uçuşuyo sdf

Ayrıca acanadan çok memnunum. Tüyleri yumcik yumcik, kakası inanılmaz nizami, çişi berrak(evet işerken seyrettim sdf). Kısırlaştırdıktan sonra da verilebiliyo olsa keşke. Ama erkek kedi olduğu için hiç gerek yok riske
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Mantıklı, kısırlaştırınca direkt ondan söyleyelim

sen bilgili bi abiye benziyosun

acananın kısırlaştırılmış için diye bi ürünü yok sanırım ama ben bayaadır acana yediriyorum. kedi 3 senedir kısır. problem olur mu ki? neye geçmek gerekir

bi de büyük boy alınca mamayı napsam bayatlıyor. kedi ufak da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Erkek kediyse böbrek sorunları olabilir diyo vetler. Ama acana ve kısır erkek kedi ilişkisini araştırmadım hiç malesef. Kilo problemi yoksa eğer bi araştırayım ama bak, merak etmedim değil. Bi de ben büyük boy alınca onu kilitli buzdolabı poşetlerine bölüştürüp saklıyodum, baya taze kalıyodu öyle. Hem zaten bir yaşından küçük olduğu için günde kilosu çarpı 1/4 cup verince günde 110grama tekabül ediyo, iki ayda bitiyo büyük. Ama büyük kedi günde 50-60 gr yediği için bayatlayabilir tabi, onu da bilemedim. Bölüştürme işini bi dene derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...