Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Taksiye bindim.

Seele

Öne çıkan mesajlar

@Laurelin

Islamofobistlerin her dediğine inanmamak gerekiyor.

http://www.loonwatch.com/2011/12/gil-ronens-fabricated-statistics-about-oslo-rapists-being-all-muslim/

said:
Statistics regarding assault rapists:

The Oslo Police District has given a report of rapes in Oslo in 2010. The report shows that for all types of rape, except assault rape, European perpetrators are in the majority, and they are mostly Norwegian. Assault rapes covers only five identified unique person. These have all a foreign origin. The number is however, so low that it does not provide a basis for drawing conclusions with regard to country of origin. Two of them were very young (under 18) and two had severe psychiatric diagnoses and cannot be regarded as representative of their ethnic culture. It is highlighted in the report that generalizations like “Oslo’s rapists are foreigners”, which have been seen in media, are wrong. The report gives no statistics regarding religion of rapists.”

Yours Sincerely,

Grethe Kleivan

Deputy Director General

Gil Ronen’s claims can therefore be dismissed for what they are: the usual fanatical anti-Muslim fear-mongering so common amongst his ilk. Those who parroted Ronen’s claims should be ashamed of themselves and at the very least correct their mistake, but don’t expect “Facts” to get in the way of their hate propaganda.
Sosyal ağlarda paylaş

islam barış ve kardeşlik dinidir arkadaşlar. bakın islam ülkelerine eğitim oranları ve yaşam standartları ne kadar yükse, kadınlara gösterilen saygı ve sevgi ne kadar eşsiz, basın özgürlüğü inanılmaz seviyelerde, insanı geç hayvan hakları bile sonuna kadar savunuluyor. müslüman adam kötülük yapmaz, kalbinden kötülük geçmez. ramazan mübarek gün şu attığınız iftiralar çok haksız ve üzücü, yapmayın etmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

applev0dka said:

milliyetçilik ne ki ?

1 milyon spermden bir tanesi fazla hızlı gitti diye doğan sen, A ırkından oldugundan için mutlu olup kendini B ırkından ustun görebiliyorsan bu zaten parantez içinde yazdığımdır.

Seçim şansın olmayan ve elinde olmayan bir konuda kendin ile gurur duymak nedir allah aşkına

https://eksisozluk.com/ateist-nufus-arttikca-suc-oraninin-dusmesi--3719276

milliyetciliğin sub segmenti senin dediğin. komunizm =/= sadece stalinizm ya da leninizm. Aynı şekilde milliyetçilik =/= sadece hitler ve musso

ya öyle tabi, hiç bir görüş ya inanç tüm üyelerini kapsamaz.
geçen sene tartışılan taraftar cinayetlerinde oldugu gibi.

ama milliyetçiliğin böyle sınırda olma gibi bir sorunu var, kendini üstün görme, en birinç benim, benim soyumdan bile korkarlardı ben onların torunuyum, bir türk 10.000 bilmem kimi yok eder falan.

ayrıca türk milliyetçiliğini de her zaman komik bulmuşumdur.
türk dediğin ne ki ? annesi rus olan osmanlı padişahlarının soyundan gelenler mi ?

10.000 kilometre göç ettikten sonra yerel halk ile çiftleşmeden pure ürediklerini falan mı sanıyoruz. türkler bir zaman yaşadıysa da bitti, eğer türk demek Türkiye vatandaşı demek ise, bu ülkedeki milliyetçilik anlayışının bunla alakası yok, cunku kendilerine göre safkan türk olmayanlara aşağlar gözle bakan bir güruh coğunlukta bu ülkede. o yüzden iş ırkçılığa kayıyor. ıy bu kürt, cok afedersiniz ermeni falan.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Ben inanmadım abi bu anlatılanlara kusura bakma. Durduk yere "namaz kılıyormusun" sonra in arabadan? olayda sanki eksik anlatılan yerler var gibi.

belki realde falan tanisikligimiz yok senle ama taniyanlar var.
ister inan ister inanma. yasadigim sey bire bir böyle oldu. ha bide
X lira borucunuz dedi ben inerken parasini verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi almadim. zaten inip bavullar elimde bi iki dakka ne oldu lan az önce diye kalakaldim.

Sonra dedim acaba inmeseymiydim. Ama oda boka sarabilirdi. biz tartisacaktik. sonra taksici adam dinimizi laf ediyor namaz kildirmiyor falan diyip meydan dayagi falan attirabilirdi millete.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanki insan din olmadan çok bi şahaneydi de organize din gelince herşey bozuldu. Komşusunu öldürüp karısına tecavüz etmeye programlı bi hayvan türüyüz epi topu, tabii ki din gibi sosyal yapılarla gelişmemiş bireyleri kontrol altına alıp gütmek gerekiyor. İslam rakiplerine göre biraz başarısız diye din kavramını değersizleştirmenin anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

of şu konuda hikayeyi yalanlayan, islamı ve ülkeyi kötülemeye yönelik önyargılı gurbetçi tatavası vs. diyen herkes banlanmalı bence iyi temizlik olur..

Cidden nasıl bir düşünce yapısıdır lan bu ahaha herif başından geçen bir olayı anlatmış. Sanki ülke insanı sütten çıkmış ak kaşık, inanamamışlar böyle birşeyin yaşandığına OMG NASIL OLUR EKSİK BİRŞEYLER VAR modunda çirkefleşiyolar lol

Bu ülkede, ülkeyi geçtim dünyada, anlam veremeyeceğiniz kaç tane cinayet, saldırı vs. yaşanıyor her dakika hiç mi fikriniz yok lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...