Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

paradoksalkedi said:

_Rave said:

Aket-Atum said:

Hold the door diye bağıran Meera değil miydi?

Hodor başta kitlenmiş duruyordu, Max Von Sydow vision içinde arkadaşını dinle dedi Bran Wargladı, Hodor ayaklandı. Bran da o esnada kendinden geçmiş halde Meera tarafında taşınıyor ve bir yandan da Hodor'a warglı. Visionda da salak salak Hodor'a falan bakıyor. Meera arkadan bağırmaya devam ediyor, eski Hodor bunu duyup mu kendinden geçiyor anlamadım.

benim anladığım bran geçmişteki hodora warglıyor visionda olduğu için.geçmişteki hodorda gelecekteki hodorun gözünden yaşıyor olayı.sigorta atıyor o arada.

aynen tam olarak ben de böyle anladım o kısmı.

bir de spoiler niye yasak ki burada? yeni bölümü izlememiş adam zaten konuya girmiyordur bence. ya da eski sezondaki biri buraya gelip ne yapabilir ki? spoilerlı olabilirmiş konu gayet.

guncel basliklarda mesaj onizlemeden dahi spoiler yiyebilirsin.

alt tarafi spoiler tag'i altina koyacaksin. bu kadar lame olma plz.
Sosyal ağlarda paylaş

Starklar'in kicini toplamak icin dag gibi insanlarin olup durmasina karsiyim. Insanlar 'tamam bu hikayedeki protagonist sensin' dercesine kendilerini Starklar'in onune atip duruyor. O agac kizlar Children of the Forest'in son temsilcileriydi muhtemelen, eski bir irk yok oldu orada yazik. Sansa da yakinda kiciyla daglari devirecek kesin, bakalim onun salakligi kimlere mal olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...