Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sucuk Ekmek Tutorial :)[Resimli]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

esası sucuk ekmeğin içine çok az acılı domates salçası koyunca (şu bildiimiz salça diil sos kıvamında salça bu) çok güzel gidiyor[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunun standart ı yok ki ? sen sırf sade sucuklu ekmek seversin ben yeşillikli soğanlı sucuk ekmek severim de.. burda sokak sucuk ekmekçileri hep soğanlı yapıyor yani..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bi'şeyler yaptım gaza getirdiniz beni ancak mükemmel, tescilli Cd- pizzası kadar uğraşmadım yani basit bu önce sosisleri yağda kızartıyoruz tercihen sıvı yağ.

Ondan sonra başka bir yerde ancak çok uzaklarda değil bir ekmeği yarıyoruz arasına kaşar ve istediğimiz baharatları koyuyoruz -ben kekik koydum bi tek- ondan sonra sosisler bişince ocaktan alıyoruz hazırladığımız ekmeğin arasına koyuyoruz sonra tost makinesine koyuyoruz orda kaşar eriyinceye kadar ısıtıyoruz sonra ketçap ve mayonez edip yoyruz afiyet olabilir.
Üşenip sadece iki foto çektim valla çok açtım.
İşte son resimde kaşar erimiş şekilde gayet güzel fakat alttan belli olmuyo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
neter, 23 Temmuz 2004 05:20 tarihinde demiş ki:
abi rejimdeyim, kitleyecem şimdi topiği bu ne ya ? :) yeter kardeşim, okudukça daha çok acıkıom .. yatiim uyiim ben ya, of ya ...

aklından bile geçirme :-p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 Temmuz 2004 06:19 tarihinde demiş ki:
adminliği kötüye kullanmak diye buna denir :-P

eh bu akşam da puding yapma tutorial'i hazırlarsam bu sefer de puding adam mı olucaz? :D

kes be salamlı peynirli sandviç ahaha yanlız baktımda rewendor un en komik
hadi benimki sucuk ekmek yani..
bunlar rare :P[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neter, 23 Temmuz 2004 06:24 tarihinde demiş ki:
siz üyeliğinizi iyi yönde kullanmazsanız admin/mod olarak yapacak fazla bişi kalmıo bize .)

bak arada bi de laf koydu...
tamam neter bey, açıcam akşama yemek kitabını, sizin için bir yemek hazırlıycam...

oturup tek başıma yiycem :D[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Temmuz 2004 06:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 23 Temmuz 2004 01:18 tarihinde demiş ki:
ben titelımı seviyorum...

değişmesin

bence bu yenisi daha bi guzel durdu, acti seni :)

said:
Rewendor, 23 Temmuz 2004 01:38 tarihinde demiş ki:
Bu arada biz böle laylaylom resimleri koyuyoruz da edi ciddi değildi inşallah, hayır yarın ismimin altında "karamel parçacığı" veya "kızgın kumlardan serin sulara" falan gibi tanım görürsem pek hoş olmaz yani :D

insanin aklina gelen basina gelirmis di mi rew'cim :-)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

lol be title furyasını kaçırmışız, ben de beyaz peynirli spagettimin resmini koyardım görseydim.. :-p

taytıl taytıl diye bayaca bir vakit inleyen bone kardeşimizin bu haliyle bırakılmasını talep ediyorum önümüzdeki bir yıl boyunca, ibret-i alem olarak.. :horace:

bütün cephanemiz tükenmiş, fotosu konacak bişi kalmamış tüh..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...