Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sucuk Ekmek Tutorial :)[Resimli]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

sevgilim bana 100 milyon verseler seni dövmem , 5 milyar verseler seni dövmem , 50 milyar verseler seni dövmem , 100 milyar verseler seni dövmem , 500 milyar verseler seni dövmem
2 trilyon verseler öyle bir döverim ki sevgilim , çünkü sevgi kazanılabilir ama 2 trilyonu kazanmak çok zaman ister.
oh.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 23 Temmuz 2004 01:04 tarihinde demiş ki:
bu ne böyle ya bi rejim yapıp 2-3 kilo verelim dedik birisi sucuk ekmek dayar gece yarısı gözüme, birisi puding. insaf edin be

+1

biri pide koyar biri mozaik pasta biri de dondurma..
ah ah (ulan o dondurmayı geçen gün yemişti ağzımda tütüyo var ya)

şimdi gidip puding yapıcam size inat...

ama feci üşeniyorum var ya...[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Temmuz 2004 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Temmuz 2004 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilerleyen saatlerde konuyu toparlıycam ama aynı pizzanın değişk versiyonunu yapıcam ama acıkmam lazım biraz daha[signature][hline][i]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben!!! Tıkla!!!
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

ohh be keyfe bak özendirmeye bak ya[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

pizza hut alsaydın en pahalısından
kebap olcaktı karışık avr ya opfffff[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 Temmuz 2004 01:46 tarihinde demiş ki:
ulan o dondurmayı geçen gün yemişti ağzımda tütüyo var ya

lol "ağızda tütmek" ??

saat?? 01:56

normal midir?? e gecenin bi yarısı bunca yiyecek resmine aç aç bakan insanın beyninden beklenebilir..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...