Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kargalar evimi işgal etmeye çalışıyor

Liebe

Öne çıkan mesajlar

her gün balkonumda adiler ya, ne bulurlarsa getirip saksılarımın dibine ekiyorlar, saklıyorlar ve karşıdaki elektrik kablolarının üzerinde bekliyorlar bütün gün. az önce sulamaya çıktım domatesleri dibine garip bişiler gizlemişler sakız falan vardı, çam ağacım var minik bi tane onun toprağını kazıp ceviz ekmişler bildiğin kocaman, ulan bu yükselti ne dedim bi eşeledim koca ceviz :D cd falan mı asayım kıro gibi napayım bildiğin evleri gibi yaptılar balkonumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

oğlum ürküyorum geçen hafta bildiğin kocaman tavuk kemiğini getirip çiçeklerin içine saklamışlar, bi işaret mi veriyolar napıyolar.

gübre olur çiçeklere boşver,kargaların huyu o zaten de löpür löpür sıçmıyolarsa balkona çok elleşme 2 domates yesin hayvanlar, beton içinde bahçemsi bi şey görünce sevinmişlerdir sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Liebe said:

oğlum ürküyorum geçen hafta bildiğin kocaman tavuk kemiğini getirip çiçeklerin içine saklamışlar, bi işaret mi veriyolar napıyolar.

gübre olur çiçeklere boşver,kargaların huyu o zaten de löpür löpür sıçmıyolarsa balkona çok elleşme 2 domates yesin hayvanlar, beton içinde bahçemsi bi şey görünce sevinmişlerdir sdfg

olm oturduğum mahalle full çiçekli böcekli kocaman bahçeli apartmanlar ki bizim bahçe yemyeşil nerden gelip bana dadandılar anlamadım ki
Sosyal ağlarda paylaş

abi ahahaha

said:
(çiçek resmi var)
şu güzelliği koymak istedim ki güzel bir başlangıç olsun....
benim bu aralar kargalarla ciddi bir sorunum var.. bazen onları öldürmek hatta topunu katletmek istiyorum.ben bir sadist ya da psikopat değilim ama bu gereğinden fazla zeki kuşş beni deli ediyor. hani insanlar küçümsemek için kuş beyinli diyor ya bence hiç biri kargalarla yakından tanışmamışlar. son derece zekiler hatta bazı insanlardan daha zekiler..balkonda koca bir saksı kekiğim vardı bana kızıp saksımın dibine darı ektiler kekik falan hak getire saniyede kökünden söküp götürdüler. balkonda ki bütün çiçeklerimi katlettiler. mutfak masamın üzerinde beni karşıladılar aaa hatta resmen bana hoşgeldin dediler nasıl kaçtığımı bilemedim!! sabah tekrar kovalamaca yaşadık . ben başıma geleceği biliyordum.. çamaşırları toplamaya çıktım ki ne göreyim bütün çamaşırlarıma pislemiş intikamcılar deliricem yaa..
akşamda çiçekleri sulamaya balkona çıktım tam zavallı çiçeklere su verirken saksıda bir şeyyy!!! ıyhhh yaratık gibi önce ne olduğunu anlamadım ürküp kaçtım sonra tornavidayla dürttüm bu nedir diyeee ... kocaman kanlı bir et parçasıı offfffff delirtecek bunlar beni çiçeklerimi yola yola kuruttular şimdide saksılarımı kiler olarak kullanıyorlar... ben de başladım takibe saatler sonra geldi aldı etini çatlak hayvan . vallahiii inanılmaz zekiler ve de intikamcı ayrıca hiç birşeydende korkmuyorlar bana ''rüzgar gülü tak'' korkarlar demişlerdii.. hahaaaaa çok gülüyorum yanına tüneyip oynuyorlar ne korkması ben korkuyorum... ...
kargaları uzaklaştırmanın yolunu bilen varsa yardım bekliyorum yaaa nolur balkonda oturamaz oldum.... bir gün karganın kırlangıcı avladığını hatta zevk için öldürdüğünü gördüm. zavallı kırlangıcı yere yatırdı uzuuun bir süre gagaladı durdu.. aklıma geldikçe korkuyorum bizim burası KUŞLAR filmine döndüü..
tamam kargalarda haklı onlara yaşam alanı bırakmadık ama artık benimle uğraşmayı bıraksalar yaa etrafta binlerce balkon var azıcık onlarada musallat olsalar bana ara sıra gelseler vallahi sesim çıkmayacak.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...