Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim bu adam?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Dworgian said:

pardon da burada art niyetlilik yok. senin inatçılığın var abi "anket açacam" diye.

anlatamıyor muyum?

sen anket açma diye yasakladılar orada anketli konuları

bu senin o bölüme ait konuyu başka yere açmanı mazur mu gösteriyor?

bunu niye kabullenmiyorsun?

sakinleş güzel kardeşim.
di gerekeni yapmış.

sakinim?

sadece anlatıyorum anlatıyorum akıllı bir adam olduğun halde anlamaza yatıosun ben de anladığını ok le diye inat ediyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Abi bu zamana kadar hep bir kişi olacağını düşündük ama şimdi CIA, Mossad gibi ciddi bir örgütün işi olduğunu düşünüyorum. Bu kadar detay, oy çalacakların listesi falan, özenle çalışılmış işler gibi geliyo bana.

zamanında hepsini birlikte yaptıkları için kim nerde ne calıyor diye bilmeleri zor olmasa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Adını deli fuat ile hüseyin avni paşa'dan alır.
deli fuat paşa abdülhamide ve vahdettine diklenmesi, sürekli saraya padişahlara atar yapması ile ünlü. hüseyin avni ise abdülazizi tahttan indiren darbeci sadrazam.
bu isimlerden esinlenen bir kardeşimizdir fuat avni. izmirde faaliyet gösteren, görece küçük çaplı bir tarikatın üyesi. akrabalarının bir kısmı artvinde. fethullah gülen'in izmirde faaliyet gösterdiği dönemlerden bu yana gülen cemaati ile de yakın ilişkileri olan bir şahıs. hükümet içerisindeki ve sarayla olan bağları dışişleri bakanlığı vasıtasıyla mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...