Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Karazhan fena değil sanırım genel olarak. Loe'deki 45 karta şöyle bi baktım, 20-25 tanesi meta decklerine girmiş. Aynı değerlendirmeyi karazhan için yapınca tahminimce benzer bir sonuç çıkacak. Loe legendaryleri çok iyiydi ama, karazhan o yönden bi tık sönük gibi.

Ivory Knight ile cloaked huntress ilk wing sonrası hoşuma giden kartlar oldu. 2.wingdeki barnes biraz endişelendiriyor. Spell giant'ı da işlevsel açıdan mersk ediyorum epey. Bakalım nolcak.

Bol secretlı hunter için genel olarak 2 versiyon çıktı, biri aggro/face diğeri yogg saronlu. Oynaması çok zevkli fakat umarım broken bir versiyonu türemez, hani önüne gelenin %55+ wr yaptıgı bi secret hunter tad kaçırıcı olur. İyi kontrol edilerek başarı elde edilecek bi 'hızlı control' hunter deck'i çıkması ise tek arzum.

Discard mekaniği ile oluşturulan zoo'lar için de aynı şey geçerli. Umarım milattan kalmasına rağmen halen tier1-2 olan zoo daha da güçlü bir hale gelmez.

Ek oalrak, standart mevzusu en sağlıklı açıdan Druid'e yaradı. Blizz'in kimi değişik nerf/yeni kart stratejileri çoğunlukla ağızda kötü tad bıraksa da (bkz blade flurry), druid'e gelen nerfler ve fandral gibi bir kart 2 aylık sessizlik sonrasında ortays müthiş bir archytype çıkarttı: token druid. Foe+sr nerfü öncesinde de yapılacak bir deck olmasına rağmen kimse uğraşmamış, cenarius'u onyxia'yı falan oynamayı düşünmemişti hani. Tebrikler blizzard. Gel görelimki sonraki hafts çıkacak beast kopyalayan kart hem kolay deck yapmayı hem de salt curve oynamayı iteleyen tehlikeli bir kart. Sonuçta biraz warriorlaşabilir druid (birden fazla viable deck, bu açıdan iyi ama -- anlamsız op ve sıkıcı deck -beast druid- bu açıdan kötü... Gibi. Hoç bi dragon warrior gibi olmaz muhtemelen beast druid ama midrange hunter tadında bişi olcak gibi, ona da çok gerek yoktu son tahlilde
Sosyal ağlarda paylaş

nefret ediyorum senden yogg... https://hsreplay.net/replay/qmvdu3h86AxLDv5xWywvvJ
abicim böle saçma bi kart olamaz. artık kaydedicem kaç kere oynanıp kaç kere ağzıma sıçtığını. bu kadar yüksek oranda maç kazandıramaz bir full rng kartı ya...
mesela bu da geçen sezonki bi maç: https://hsreplay.net/replay/wmkZDcLfvDGy9Y7HE4CFQF
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

herifin kendi suratına pyro patlarken iyi, senin gianta entomb atınca oouvvv

yav he pyro atıyor he. üstüne 13 heal ediyor kendini, gerçekten çok önemli pyro atması.

full board clear, 2 secret, yogg'unu ele döndürme, 3 heal, kendi kullanmak isteyeceği yaratığa entomb ve 3 kart çekme. üstüne üstlük burgle ve benden çaldığı giant ile kombo yapmak falan.

insan köylü olur da bu kadar olmaz :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de biraz ağlıycam şurada kenarda.

5 brawl kazanma görevi geldi dün, tamamlamam 2 saat sürdü anasını satayım ya. corrupted doomsayer'a 2x divine spirit atıp+ inner fire deck swaptan sonra da resleyen deathrattle basan mı ararsın. la her turn 7'ye sabitleniyor bunun atağı, derdin ne aslanım diye bağırmak istedim. 5/6 miniona restore full+taunt basıyor adam, üstünde buff yok minionun. lan bekle 2 tur, 30 damage yiyeyecek hepsi birazdan.

board clearların etrafından oynamayı aklından bile geçirmiyor adamlar, delirdim ya. online kimse de yoktu, beraber atalım desem. kanser oldum gece gece.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/4yglir/new_deck_archetype_arcane_miracle_rogue/
Arcane giant+gang up ile miracle deck fikri. Teoride acayip gözüküyo, bi dnicem şimdi.
Bu arcane giant meta belirleyici olcak galba yav :D

Blood warriorla bişi yapılabilir mi acaba. Echo mage misali
Sosyal ağlarda paylaş

ben de deneyecegim bunu ama bence kartin (arcane giant) kendisi cok yavas zaten.. meta o kadar da yavas degil.. olmeden yeteri kadar discount ettirilmesi zor gibi geliyor (sanki cogu oyunda 4-5 manada tikanacakmis gibi)..

oynayip test edenler gibi konusamam tabi ama.. tamamen teoride konusuyorum :)..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...