Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

dun boom'lu rogue deck 8'de kaldiktan sonra su asagidaki deckle 12 yaptim:

https://hearthstats.net/decks/arena-4435026?locale=en

ilk 6 mac en gec 7 manada falan bitti.. sonra uyuz mageler gelince zorlandik ama 12'ledik cok sukur.. gecen haftaki 3-3'lerden sonra iyi geldi..

40 yilda bir 12 yaptigimdan dolayi bu durumlar haber degeri tasiyor benim icin.. o yuzden paylasiyorum :P..
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ki BRM almadin =).. bir sonraki contentte cikacak rotasyondan..

iyi yapmissin bence.. adventure'i parayla almak avantajli.. baya da kullanilan kart var bir de (brann, reno, elise, finley, tunnel trogg, raven idol, vs)..

ayrica adventure'in kendisi de eglenceli.. bazi fightlar degisik (spoilersiz oyna hepsini).. kotu karar degil..
Sosyal ağlarda paylaş

china blizz official bir istatistik app'i cikarmis piyasaya.. en yuksek win streak, aktif olunan gun sayisi, en cok oynanan class vs gibi gizli bilgilerin gosterildigi bir app olmus..

http://media-hearth.cursecdn.com/attachments/38/742/1-2fzz-2f201608-2f17zs1.jpg

insallah bu tarafta da yaparlar benzerini (hatta daha detaylisini) ki biz de 3rd party app'lerden kurtuluruz.. zaten boyle bir oyunda niye bu zamana kadar eklenmedi anlamiyorum.. overwatch'da bile baya detayli istatistik seysi var..
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

noldu lan gelmedi dün yeni wing? at ağızlı

Seni kandırıp üzerime işetmek için bi oyundu hepsi bebekim =)) =*

Şaka lan şaka bu gece gelir işte. Us tarihleri 11-18-27 diye gidecek her wing, eu için saat farkından gün atlayabiliyor. TIPKI GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ. Her ne kadar seninle işemeli sıçmalı için ölüp bitsem de hala matematik yapamayan gerizekalı bi seksi şempanzesin ^__^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...