Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

o değil de ben bu sezon 3 gündür %15 win rate falanım hangi deckle oynarsam oynıyım.

İnanılmaz top decklere karşı oynamaya çalışıyorum ve olmuyor, hani anlatsam burda sabonisi geçer, yine bi "oyundan soğudum" postu olucak ama aynen öyle. bu ay zor görürüm herhalde rank 5i :/
Sosyal ağlarda paylaş

yok.... ortalık dragon warrior'dan geçilmiyor. Secret Paladin gibi, inatla oynamayacam diyorum ama olacak iş değil....

adam 2x Fiery Waraxe, 2x Alextrazsa's Champion, 2x Ghoul ve 1'er Faerie ile Frothing çekiyor ilk 9 kartta.

oyunun en büyük sorunu hala bu. herhangi bir kontrol oyuncusu perfect çekse bile, aggro'nun perfect çekişine karşı hiçbir şey yapamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

sıkıntı bende nzoth olmaması. sunla 12 altına inemedim.

http://i.imgur.com/ytVJhPw.jpg

Nzoth'a hiç gerek yok. Timber wolf ve ram wrangler'ı çıkart. 5/5 tiger ekle. Deadly shot da ikilenebilir. Rahat inebilmen lazım 5'e sezon ortası itibari

Humterda nzoth biraz fantezi. 2xCoW / savannah + burst yeterli. Hunterla nzoth inmelik bi meta/durum yok.
---

Geçen sezon dragon warrior oynuyodum ben de, deathwingli. Bana göre shaman ve zoonun dixginlenmesine yarayan legit bi deckti genel meta itibariyle. Sımdı cthun warrior oynamaya basladım, olayın diğer tarafında olumca tiksiniyosun dragon warriordan. Resmen yeni face hunter gibi bişiymiş meğersem :D
İlk çıkan tempo warrior tatlı güzel bi deckti, planlı oynaman battle rage peşinde falan koşman gerekiyodu. Bu dragon versiyonu hiç hoş değil, ilallah dedirtiyor. Zaten warriorstone oldu oyun. 50winim kaldı golden portre için kasıyorum şahsen warrior. ama herkes oynamasın lütfen ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yani haklısın aslında, bana da denk geldi 1-2 defa nxothla dumur eden hunter hehe :D

ama işte kart çekme mekaniği olmayan bi klas için ilk çekilen 15 kartta nzoth mu denk gelse iyi, cow/savannah/tiger mı, ikinci 15 kartı zaten kullanmaman gerekir hunter oynarken gibi bi durumlar var
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

tavern brawl deckiden 2 tane wisp geldi, sonra demeyin boşuna ağlama diye :/

36. pack oldu legendary gelmeyeli. Pity tracker'ım da tam çalışıyor, bundan önceki legendary de 39. packte gelmişti. milletin ortalama legendary drop'u %0.06 , benimki %0.03 şaka gibi count

son 10 tavern brawl deckinden gelen 3. leg bu. allahtan enişte blizzardda çalışıyo da, ordan yolluyo legleri yolluyo legleri..

http://i.imgur.com/XJ9FiNH.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...