Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

abi inanamıyorum ya. stream kapamıştım, öle çok boktan bi mage deckim vardı arena yapıyodum. olan şey trolden'likti ve kaydetmediğim için kaçtı...

turn 9, Summoning Stone into Consecration ---> Murloc Knight
turn 10, Lay on Hands ---> Al'Akir (taunt veya charge gelmezse ölecek), üstüne avenge ---> webspinner
turn 11, ölmek üzere olan Al'akir'i panda ile eline alıp yeniden oynamak.
turn 12, Webspinner ölür ---> Malorne
turn 13, 2 tur sonra ping + fireball'a ölecekken, Voodoo Doctor

.....................

başarcoş'a bağladım valla yumruklayacaktım masayı, çok zor tuttum kendimi.

aynısı değil de bende de arenada 2 maç üst üste mageler fireball topdecklediler
kanser oldum
Sosyal ağlarda paylaş

I'm back baby!!! modemi değiştirdiler düzeldi gibi. nazar değmesin inşallah :D

3-4 gündür bazen hepsi 300-400kbps çıkıyordu, bazen 1-2 tanesi 3k çıkıp diğerleri 500-1000 arası değişiyordu falan. hiç böle hepsinin yüksek çıktığı olmamıştı. Heralde Frankfurt seçicem, hep zaten Frankfurt ile bağlantımız düzgün olmuştur türkiye'ye ilk kablonet geldiğinden beri.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk goruntulu yayin ne zaman oyleyse :)

ben de bu vesileyle dunku streamimi koyayim.. hem sesli yayin deneyim, hem de freeze mage'le 5 olma challenge'ini tamamlayim diye acmistim.. guc bela 5 oldum sabo da spectate ederken (normalde kaybetmeye basliyorum adam izlemeye baslayinca :P)..

freeze mage oynayisimi gormek isterseniz buyrun:

https://www.twitch.tv/sipro84/v/60740289
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:
spotify'dan reynad'ın şarkı listesini buldum onu çalıcam, bi de çalan şarkıyı stream'e koymanın yolunu falan buliim. 1 saate falan yaparım diye düşünüyorum.

ozel bi sey yapmana gerek var mi emin degilim.. bende arkada ne aciksa default halde veriyor onu yayina (deezer, spotify, youtube, vs)..
Sosyal ağlarda paylaş

yok o sırada çalan şarkının ismi yazsın diye diyorum. plugin falan bişi vardır muhtemelen. reynad falan kullanıyor yani.

bu arada stream'de de beğeniyordum reynad'ın müziklerini zaten o yüzden baktım spotify'dan, şimdi liste önümde açık 1 saattir dinliyorum, pezevengin müzik zevki baya iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Arena için 10 değil 11 numara kart valla, ama normalde desteye girer mi bilemedim şimdi. Arcane exp spell damage bonustan etkilendiği için daha iyi bundan aslında.

arcane exp spell damage dan etkilensede boarda birsey birakmiyor o yuzden zavalli bir kart

3 manaya bu effect ile 2/2 sahane hele aggroya karsi, ustune common oldugu icin ve 3 mana oldugu icin flamestrike ustune bile atilir dsfaads
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...