Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yav said:

bu da başka bir rng kartı
https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/ZW3BYEWMIJMO1459987555494.png

warlock'a avenging wrath yapmışlar hem de yarı fiyatına demeyin, all charachters diyor (ben öyle yaptım ilk sfd)

hoş kendi tarafında minyon yokken karşısı 3-4'den fazla minyona sahipse hellfire gibi bişi diyeceğim ama değil. warlock kartları çöp sanki ya açıklanan şimdiye dek

ben oynasam bu kartı karşıda 5 minion varken, 9 damage de kendi suratıma vurur, sonra vid'i trolden'e yollarım hit yapar sayemde.
Sosyal ağlarda paylaş

senin castlediğin spell sayısı kadar random spell cast yapıcak, kartı inene kadar 15 tane spell castledin diyelim, brann üstüne bunu koydun, 30 tane random spell yapıcak, mind control'den flare'e kadar, ice block'dan eviscerate'e kadar kime ne atıcağı belli olmıcak.

kafana heal da cakabilir, pyroblast da
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında düşününce çoğu büyüde doğru dürüst uzun süren animasyon yok. Arka arkaya patlayacak işte büyüler. Ancak arcane missile falan tarzı şeyler atarsa onlar uzun sürer.

Ama şurası kesin takip falan edemeyeceksin, en son "ne oldu lan?" diyip, yerde ne kaldı? herolarda kaçar hp var diye bakıp devam edeceksin oyuna :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Cthun harici tanrılar tırt. Cthun da her kart açıklanıp metada bakınca göreceğiz.. Ben umutluyum ama. Fakat bu sonuncusu çok büyük rezalet. Sırf Timmy Johnny spike olayı da diil godoşlar para kazanmak için de yapıyorlar. Millete çöp legendary çıksın daha çok pack alsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu exp için ben başta goldla 60-70 tane pack alırım bir daha da tek pack almam. Çıkmayan kartları da craftlar geçerim.

Yani c'thun zaten beleş, shamanın ki çıkmaz ise craft, diğer hiç bir legendary destelerime girebilecek gibi görünmüyor.

Hatta şu an planım tüm classic kartları eksiksiz toplamak üzerine şekilleniyor kafamda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o zaman da olmaz ki ama, direk gg olur oyun.

mage ile yağdırıcaksın fireball-frostbolt-ice lance-arcane missiles-pyro falan, sonra hoop kartı koyup şenliği izlicen.

secretlar da aktif olmıcak tabi, iki taraf da gg, oyun berabere biticek falan. saçma olur.

ha şu hali daha saçma bence, yeni bi card text lazım o karta.
Sosyal ağlarda paylaş

Çakal this turn diyor ama. Herhangi bir manadaki kartı oynayabilecek miyim? 7 manaya bunu kullandım, -6 hp olarak siphon atabilecek miyim?

Eğer öyleyse, ortaya 7/7 body koymuş, sağlam bi minion'ı boarddan silmiş olurum ve 3 hp'me mal olmuş olur. Geriye kalan manamla da minion oynayabilirim hala.
Sosyal ağlarda paylaş

olm düzgün değerlendirin len şunları :D

1) cho'gall her türlü spell'i tabii ki atabiliyor
2) yogg-saron her türlü spell'i, target'ını, choose one'ını, discover'ını falan random seçiyor
3) yogg-saron blizzard'ı kendi minionlarına atamıyorsun istesen de, target seçme yok. blizzard attığında otomatik rakibe atıyorsun. he fireball mesela random işte.

vs

ilk bakışta göründüğünden daha güçlü olabilir kart bu arada lan. harbiden detaylı bakınca az sayıda zararlı spell var. ama ortalama 8 spell falan anca olur gibi geliyor full spell deck yapmazsan, ki yapsan ne kadar viable olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...