Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bu arada haftasonu eu winter preeliminary bilmemnesi vardı blizzcona giden yolla ilgili. Tüm ünlülerin elendiği falan garip bi turnuva oldu. Türk oyuncu Rol var, ilk 16'ya kalıp 2500$ kazandı (151 adet ladder veteranı arasından double elim.ile, superjj'i eledi falan). Son maçını da alsa amerikaya gidiyodu onumuzdeki ay.

Öte yandan mevcut metanın ne kadar kötü oldugu da kanıtlanmış oldu tüm maçlar itibariyle. Secretard kombodrooid zoo baskınlığı bir yanda bi çok kritik durumu topdeck ve rngnin belirlemesi diğer yanda. Son bir ayı falan kaldı neyse ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen ay yoğun oynamıştım tempomage. kontrol matchuplarında ilk 5-6 turndeki board durumu ve gelen kartlar aşırı kritik, tokatladın mı tokatlıyosun yoksa tüm enerjin bitiyor t9-10 civarı rakip 15health üzerindeyse gg oluyodu. Bikaç priesti aşırı komik bi şekilde -bi tanesi ekleyip thats a joke yazmıştı:D- t4-5 civarı yalayıp yutmuştum.
Tempo mage de az saçma bi deck değil yani. Priest için sw:destroy 3 attack tutulmalı flamewalker için sanırım. Bi de lightbomb çok etkilemio spell yoğun ve attağı canından düşük minyonlar oynadıgı için tempo. Suratına yiceğin spelleri minyonlarına yedirtip out of steam yaptırıcan başka çaresi yok /cpt obv
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 9-2lik bir skor ile günler sonra rank5'e geri dönüş yaptım. 4'ten 9'a düşmüştüm. Warlock'ta bişeyler deniyodum, freeze falan oynadım da baktım druid harici hiç bi deck ile %52'yi falan geçemiyorum (ben değil meta boktan vallahi yaa sdf). Tüm deckleri sildim expansion çıkana kadar böyle takılacam en azından bu sezon için.

yavz0r#2610, güzel kızlar eqlesin

---

classic kartlar eksik ise tamamlamak her zaman makul
ama eksik değil de sadece nerflenme ihtimali olan kartları piyangodan çıkartmak falan çok sabonisvari bi hayalperestlik olur
ben o ihtimal yerine goldlarımla yeni kartlardan almayı tercih ederim
minimum 2, maksimum 20 kart nerflenecek dendi
olası nerflenecek kartlar: SR/FoN ve AoLore- Knife Juggler - Giants, başka da duymadım pek konuşulan ortalıkta. secretard'a dolaylı gelecek paladin nerfinden sonra MC'ye falan bile dokunmayabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aksam 2-8 ile yine 11.4ten 13e dustum. Butun gold hero ve legend backli rakipler beni buluyor herhalde. 10 yapmiycak blizz beni bu sezon.

Renolock. Turn 9. Hero basiyor mortal top deckliyor. Mortalla benim minionu kesip reno top deckliyor. Devaminda slyvanas topdeckleyip patlatiyor ve trionu cekiyor. Bana da muster top deck geliyor. Ben napayim daha elemanlarin hepsi -8k dustlik destelerle oynarken. Butun meta reno uzerine gitti resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...