Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

ahmedinejad said:

sabonis sen dust kullanmadığın için sana öyle geliyor. yeni başlayan birinin ucuz decklerden birini yapıp rank atlaması çok da zor değil. işine yaramayan tüm kartları de edip bir çuval kart yapabiliyorsun. sen 20 tane healbot sakladığın için o kısmı gözardı ediyorsun ama.

aynen
yapacağın şey şu
oyuna başlıcan
beleş arenanı yapıcan
common decklerle felan oynucan
5 deck açtığında (arkadaşı izle questi tavern brawl arena felan)
deckine bakıcan ne çıkıyoya karar vericen
control priest olur
face hunter olur
sonra geri kalan bütün kartlarını özellikle goldları disenchantleyip o decki tamamlıcan başlıcan kasmaya
questleri mümkünse tavern brawlda yapıcan

gençler dust çok cimri bir sistem. bir de yaptığın kart 3 gün sonra packten çıakrsa falan iyice korkunç.

ha bende 30k dust var, 20 legendary yapabilirim eyvallah ama 20 legendary yaptığımda bile hala 30 tane falan epic, 5 tane falan da legendary'm eksik kalıyor... düşünün yani benim gibi it gibi oynayan biri bile hala full koleksiyona sahip değil.

ha amaç full koleksiyon mu? değil. ama bana göre en az 5-6 tane eksiksiz tier 1-2 decke sahip olmak lazım zevk almak için. öbür türlü anlamı yok.

ama siz tırto common basic kartlarla oynarken zevk alıyorsanız tabii ki eyvallah, hiç para harcamasanız da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

http://logitechgrandprix.dijitalsporlar.com/

Logitech G ile Hearthstone heyecanı başlıyor. 22-25 Ocak tarihleri arasında kaydını gerçekleştir. 31 Ocak tarihinde İstanbul Forum Bayrampaşa Mediamarkt mağazasında yapılacak offline finale katılma şansı yakala. 64 oyuncunun katılımı ile önce ön elemeleri gerçekleşecek olan bu seride final heyecanı 31 Ocak Pazar günü yaşanacak. 1. olan oyuncuya Logitech G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse, 2. olan oyuncuya Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, 3. olan oyuncuya ise Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse ödül olarak verilecek. 31 Ocak Pazar günü saat 11:00’de başlayacak çeyrek final heyecanı ile İstanbul Forum Bayrampaşa Media Markt’ta Hearthstone heyecanı yaşanacak.

Yav Türkiye'de turnuva olduğu zaman paylaşsak görmeyenler de katılsa falan.

Paticik United olarak HS takımı bile kurarız aslında. Ben başvurdum bu arada. Kısmet.

Yer cok kotuymuş ya. İstanbul Forum Bayrampaşa Media Markt. Ne yenir,ne içilir,sohbet edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

saymış olan varsa aggro shaman'ın toplam burst damage'ini söyleyebilir mi
freeze oynuyorum lazım oldu shaman oynamadım hiç bilmiyorum tam :d

sayacak bi durumu yok.

freeze belli, 40'ın üstünü pek vuramıyor kolay kolay. ama shaman minion ile vurduğu için kaç tur boyunca remove edemezsen, o kadar fazla damage yiyorsun. farklı yani baya.

70 falan rahat vurur ama.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

yav said:

saymış olan varsa aggro shaman'ın toplam burst damage'ini söyleyebilir mi
freeze oynuyorum lazım oldu shaman oynamadım hiç bilmiyorum tam :d

sayacak bi durumu yok.

freeze belli, 40'ın üstünü pek vuramıyor kolay kolay. ama shaman minion ile vurduğu için kaç tur boyunca remove edemezsen, o kadar fazla damage yiyorsun. farklı yani baya.

70 falan rahat vurur ama.

sabonis 15 yaşında
arkadaşları ona einstein diyor
Sosyal ağlarda paylaş

abuk subuk spell power'ları var shaman'ın.
freeze oynarken diyorum, minyonları hallediyorum mesela 10 küsür canım bişeyim kalıyor ice block arayışındayım vs. adamın kullamış olduğu speller'i toplam spell'inden çıkartarak elindeki potansiyel max. dmg'i hesab etmek istiyorum anlatabildim mi
ki ona göre önlem alayım falan
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

abuk subuk spell power'ları var shaman'ın.
freeze oynarken diyorum, minyonları hallediyorum mesela 10 küsür canım bişeyim kalıyor ice block arayışındayım vs. adamın kullamış olduğu speller'i toplam spell'inden çıkartarak elindeki potansiyel max. dmg'i hesab etmek istiyorum anlatabildim mi
ki ona göre önlem alayım falan

Sen önce derdini anlatmayı öğren =) ilk sorunun cevabı, benim yazdığım şey.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

o zaman decki öğreniceksin. kim sana nasıl söylesin şimdi net bi şey, combo mantığı olmayan şeyin. eline ne geliyorsa suratına geçiriyor işte. standart versiyondaki kartları öğrenip oyun esnasında sen hesap edicen onu.
decki ogrenmek için sordum ya zaten neden anlamiyonuz ki, face shaman oynayanlar demeye utanıyor falan mı nedir :D
Neyse iki linke tıklamaya usenip burays soruvermiştim. Matah bi durum degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...