Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Brawl cikti bana ama craftladim. Bir gun legend olursam oldugum deckin kartlarini golden yapmaya caliscam sanirim fantezi olarak yoksa golden tutmuyorum.

Paso druid kastim bu ay golden yapmak icin, 220lerden 480'e cikarttim ama rank4'te mahkum kaldim en son. Son iki gun hesap ettim %55-60 arasi degisti winrate'im. Beceremedim yani hic.

Simdi druidi golden yapip mage kasicam o da 250 win mi ne. Boyle boyle oynadigimin 1.yildonumune kadar (temmuz agustos) 7 kadar heroyu golden yapma hedefim var :p

Tek classa yogunlasinca daha bi guzel ogreniyosun hem.

Hunterla shamani golden yapmasam da olur. Kufur gibi o classlarda golden heroya sahip olmak :D
Sosyal ağlarda paylaş

abbbboooo mage quest var diye tempomage deniim dedim. iki oyunda üst üste 4 tane flamewaker atışı face gitti masada 4 olasılık varken.... iki oyun üst üste 1000'de 4, mis gibi.
bi de bi tanesinde rakip flamewaker'ımı öldürdü 4'lük arcane missiles ile, %6 ihtimal.

rng decki oynamak haram lan bana :D freeze mage ile quest yapmak da ölüm anasını satiim 15-20 dakkada 1 maç kazanmak falan olacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi öm atmış fakat ben alıntı sanıp direkt sildim mesajı. Druid deck'i sormuş, aha bunu kullandım en son/ en çok

http://i63.tinypic.com/263ybe9.jpg

Druid'in olayı standart deck'te 1-5 kadar kartı techlemek duruma göre. Shamanlar azıttığında loatheb yerine harrison jones vardı doomhammer kırmak için. Sonra yok oldular loatheb'e döndüm.
Living roots, 2.azure, ancient of war, sylvanas, loatheb, belcher gibi kartlar değişken işte. ikinci darnassus yerine belcher koyan 1-2 streamer vardı ben de ikna oldum epey.

Ve de Sir Finley... Bence müthiş kart, mactch up'a göre warlock, priest, warrior, paladin hero power'ları müthiş etkili oluyor.

Bir de malygos druid var ki oynaması zor fakat aşırı zevkli bir deck. Rank kasması cesaret istese de arada derede 5-10 maç attığım olmadı değil. İnsan sıkılıyor standart decklerden, malygos müthiş eğlenceli <3

http://i68.tinypic.com/2dafuwl.png

Sosyal ağlarda paylaş

Evet yine günlük eğlencemi açtım :D Timestamp'li veriyorum direk aksiyona girin diye. Hem de bu sefer baya iyi. Toplam 5 win 6 loss bitiriyor iki arenayı :D

http://www.twitch.tv/basarcos/v/33028930?t=58m40s

adam daha ilk oyunda 3. turn'de jungle panther inmeyip 1 manalık, ilerideki turnler'de araya sıkıştırabileceği spell'i harcayıp, turn'ünü komple boş geçiyor. sonra bas bas bağırıyor "manamı harcayamıyorum yeter ya" diye :D bi de oyunun sonunda belli ki ölmüş, rng'de bi şanssızlık yaşıyor ama şanssızlık yaşamasa da zaten %95 falan bitmiş oyun. "yenecektim ben o maçı" falan diyo oturup :D

bi başka oyunda sylvanas inmiyor gerekli yerde, sonra sylvanas'ı hiç inemeden oyunu kaybediyor. falan filan...

reynarrian kombosundan daha çok tuz sağlıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

yaani aslında oyundan 'anlıyor'. mekanikleri, value'yu, tempo'yu falan değerlendirebiliyor ama mulligan ve value konularında net sıkıntıları var. fazla value alıcam diye oyunu verebiliyor çötenk diye.

Asıl önemlisi şans olayına aşırı takmış durumda. Kendisi cevap üstüne cevap verdiği zaman rakibe ses yok. Rakip 3 tane güzel kart oynadığı zaman "Yeaağğğbiiii olmaz bu kadar ya, yeter ya, YETER!!!!" moduna giriyor. Hani sadece RNG şansına taksa neyse işte. Ama rakibin her oynadığı kart süper şans adam açısından.

Bi de hiper atarlı tabii. Mesela bi maçta şanslı oluyor, sonraki maç şanssız olduğunda acayip sinirlenip, hatalar falan yapmaya başlıyor :D veya işte zaten kaybedeceği maçta rng aleyhine çalışıp %95 kaybedeceği maçı %100 yapınca yine sinir yapıyor. zaten kaybetmişsin lan, sal gitsin.

Adamın izlediğim 15 stream'indeki sinir katsayısının toplamı, benim 2.5 yılıma bedel.
Sosyal ağlarda paylaş

bu murlock deckleri bildiğin broken

anyfin can happen vs anyfin is awesome, o iki karta bi ayar cekmeleri lazım.

adam 7 murloc summonluyo, ona tamam, ama diğer kart 0 cost oluyo, 2 tane geldiyse bide +4/+4, murlockların birbirlerine verdiği bufflar yetmezmiş gibi bide ekstra buff veriyolar.

1 turnde 45 vurunca 5 yıldız falan mı alıyolar nedir abi bunun olayı böyle.

heryer shaman, cancer'i ayrı dert, murlocku ayrı dert.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...