Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Red said:

aynı fikirdeyiz çünkü net isim vermedim.

sabri,burak,selcuk yerine 3 transfer yapsınlar bu adamlar avrupa'da oynayan ortalama adamlar olsun bu takım sneijderi muslerası podolski si ile taş gibi takım olur.

Hadi Sabriyi anladım Selçuk ve Burak bu takımın en önemli taşları be olum. Sneijder ve muslerayı da yolla format atalım oldu olacak.

Bu ligde Buraktan daha başarılıve istikrarlı başka forvet var mı Red kardeşim? 15-20 yılda bir de zor gelir, 5 yılda 20 gol 7-8 asist ortalaması yakalayan. Bu dediklerim uzayda küçüle küçüle kaybolup gidecek biliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Burak kariyerine bakınca evet başarılı, itirazım yok ama istikrarlı demeyin be ya.

Göz var izan var, adam bi cenabetleşiyo, sonra 20 maçın 15'inde formsuz, bunu istikrardan sayarsanız, evet istikrarlı şekilde formsuz. Bir ara 3-4 ay boyunca gol atamadığı oldu. Ha, iyiyken de Terim döneminde falan fazla iyiydi, uçanı kaçanı atıyordu formu yerindeyken.

Böyle istikrar mı olur?
Sosyal ağlarda paylaş

Darestan said:

illa ağzınızın ortasına vurduracaksınız neyse vurulan ağzınız olsun http://i.imgur.com/pUmhFrV.png

adamın en kötü sezonuydu yahu o sezon. kaldı ki ona rağmen, ligin en çok pozisyona giren oyuncusu. bu adam da öyle Jardel gibi falan beleşte beklemiyor, deli gibi pozisyon kovalıyor. sırf bu bile düşük yüzdesinin önüne geçer.

ha artık yabancı kuralı yok gibi bişi. ondan önemli diil ama geçen seneye kadar burak'a laf edenler çarpılır. he gerçi sanki paramız var da 2 tane dünya çapında forvet alıcaz anasını satiim, yine burakla oynucaz tabii. o yüzden yine çarpılırsınız.

gg :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...