Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Mourinho bizzat Real'e istedi Hamit'i. Menajerlik durum yok.

Hamit gayet iyi adamdı. Ha, en iyi döneminde dahi Real'in Bayern'in bir tık altıydı. Bayern "ligde parlayan kim varsa topyalalım rakipler patlasın" diye transfer etti, Real de gaza geldi, ama Avrupa'da önde gelen 3-4 takım hariç hepsinde ilk 11 oynardı Hamit. Bu takımlara Inter'i Milan'ı da dahil, Arsenal'i Liverpool'u da. Bir sakatlık bitirdi adamı.

Şu anda da GS'de oynadıkça beğeniyorum ben adamı. Aldığı para kadar oynamıyor, sakatlık sonrası hiç eskisi gibi olamadı ama yine de laf edilecek seviyede değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Aysal gazı ve FB baskısıyla saçma maaş verdik.

Zaten Hamit'in de o dönem açıklaması var, "TR'ye gelmek istemiyodum, o yüzden ödeyemeyeceklerini düşündüğüm bir maaş söyledim, ama onu ödemeyi kabul ettiler" diye.

Şimdi de o maaşla takılıyor işte, emekliliği kurtardı.

Sakat olduğu ve eskisi gibi olmayacağı zaten Madrid'deki halinden belliydi, ya tutarsa dedik tutmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo bitmiş.

Yani gitmiş. Yerine de ortasahamız Xelçuk-Yekta/Hamit/Bilo/Jem olacak.

Bu arada Jose'nin bulabildiğim kadar özetlerini izledim. Tamam toplamda 30 dakika falan izlemişimdir ama çocuk acayip panik. Yetenekli yani topu alıyo veriyo ama top ayağındayken kendisine güveni sıfır. Muhtemelen bu yüzden de hiç bir zaman Galatasaray dopçusu olamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...