Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Fener'in kısaca bekleri bizden iyi defans dörtlüsü Kjaer'in saçmalamayacağını ve Hamza'nın çılgın Dani planını varsayarsak bizden iyi, eh kanatları da iyi oldu, hücum hattını değinmeye gerek yok heralde.

Ersun bile 70'ten sonra Webo, Emenike, Sow'u salıp kaç maç kazandırmıştı TR liginde öyle über top oynaman gerekmediğini sadece ileriye topu yığıp baskı altına alıp çok rahat gol atabileceğini biliyor herkes, çünkü sen birşey yapmasan bile rakip illa hata yapıyor. Sow, Fernandao, Diego, RvP, Nani TR liginin çok üzerinde bir hücum hattı.

GG ve Caner gibi beklerle, Stoch vs gidi adamlarla FB havayı bulursa çok rahat 5-6 sallayabilir.

Ha bize gelirse, ortada Hamitler, Yektalar, 70'te oyuna giren Umut'lar.

Bu seneki şampiyonluk oludkça hayırsız demiştik çünkü top mop oynamadan şampiyon oldu takım. 2012'deki şampiyonluğa bakın bir de buna. Resmen kaliteli 2-3 adamın ittirmesiyle, rakiplerin saçmalamasıyla elde edilen bir şampiyonluk sonrası tahlil ancak bu kadar kötü yapılabilir:

"Zaten elinde şampiyon bir kadro var."

Halbuki yapılması gereken, bu takımın gerçekten kötü bir sezon geçirdiği, TR liginin şampiyonluk kıstaslarının iyi bir takım olmaya yeterli olmadığı, ve gerekli takviyelerin (hoca dahil) derhal yapılması gerekliliğiydi. İşte vizyon TR ligi olunca, mantık da ona göre oluyor.

Altına imza atacağım bir yorum olmuş.Ben Fanatik bir Fenerli değilim.Tarafsız bakabiliyorum olaylara.Burda fanatikliği bir kenara bırakırsak Şike olayları olmasa GS baya kötü durumdaydı ama bu ülkenin futbolu için GS'ın her zaman olması gerekiyordu.Bakın şike olayları önceki 3 yıl da GS'ın ilk 3'ü yok.GS ve Fener gibi takımlar en fazla 1 yıl ilk 3'e girememe lüksüne sahipler.O yüzden 3 yıl gibi bir süre çok uzundur.

Gelelim bu seneki GS şampiyonluğuna.Bunu da tarafsız bütün sezonu izleyen seyirci farkında.Ligin hakkı her türlü BJK idi bu sezon.Şiir gibi top oynadıkları bir çok maç oldu ama işte lider oyuncu dediğimiz şey burda devreye giriyor.Motivasyonu kaybetmiş bir takımda lider oyuncu yoksa böyle ağır tökezlersin.Fenerbahçe ise İsmail Kartal ve takımdaki kulisciler yüzünden BJK'nin tökezlemesini kullanamadı.Eh 2 şampiyonluk adayı bu kadar tökezlerse GS gibi bir takım da o aradan sıyrılır gider.Sezonun başında kim düşünürdü GS'ın şampiyon olacağını her hafta 4 yerken dışarda.

Sonuç olarak 4.yıldızı ilk takan takım GS oldu.GS-FB rekabeti bu ülkede futbolu ayakta tutan en önemlş etken.Bu sene de FB şampiyon olur 4.yıldıza ortak olur.Bu yabancı sınırının kalkması için kim uğraştı en çok?Eğer FB başarılı olursa,Aziz haklı olmanın verdiği mutlulukla muradına erebilir.O yüzden de kasanın musluğunu sonuna kadar açtı.Çünkü FB ya da diğerleri başarısız olursa yabancı sınırlaması için koparılan bu kadar yaygaranın bir anlamı olmayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Önümde olsa imza isteyecek kekeler sosyal medyada sekamdan konusuyor demiş sabri sdfsd

Bu adam 2.8 milyon dolar kazanıyor yıllık.

Fml.

Tüm varlığımı sorguladım resmen sabri yüzünden. Yarın istifa edip ilk uçakla kaçmak istiyorum

adamın suçu yok. sana bana da yol verseler böyle alır gazı yürürüz. galatasaray yönetimlerinin gerizekalılığı. kaç yıllık galatasaray'lıyım sabri'yi görsem sabri değil mi lan şu derim içindn geçerim sfs
Sosyal ağlarda paylaş

TAKIM sporu bu, o yüzden iyi oyuncuları olan her zaman şampiyon olamıyor. İyi takım ise her zaman uzun vadede başarılı olur. bakınız Atletico Madrid ve bakınız Galatasaray.

Melo giderse mesela TAKIM çok zarar görür, Sneijder BİLE çok hızlı adapte olamadı takıma anımsayın. Balon balon diyenler ilk zamanlarını gördü de dedi. Şimdi yaptığı katkıya bakın, olağanüstü.

Fener'in de iyi bir takım olup olamayacağını zaman gösterecek. Şu anki kadrolara baktığımda şampiyonluğun en güçlü adayı, hele ki Melo gitmezse Galatasaraydır.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Zep said:

Önümde olsa imza isteyecek kekeler sosyal medyada sekamdan konusuyor demiş sabri sdfsd

Bu adam 2.8 milyon dolar kazanıyor yıllık.

Fml.

Tüm varlığımı sorguladım resmen sabri yüzünden. Yarın istifa edip ilk uçakla kaçmak istiyorum

adamın suçu yok. sana bana da yol verseler böyle alır gazı yürürüz. galatasaray yönetimlerinin gerizekalılığı. kaç yıllık galatasaray'lıyım sabri'yi görsem sabri değil mi lan şu derim içindn geçerim sfs

Dışından desene ağzını yüzünü kırsın asdfkfkdks
Sosyal ağlarda paylaş

anli sanli 250 kisilik gs kadrosu bu mu simdi:

muslera
eray
---
semih
seju
koray
dany
---
hakan