Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Benim dediğimden farklı bir şey söylememişsin ki. Skibbe yahut Rijkaard döneminde sağ bek alındı mı? Sabri eldeki tek adam olduğu için oynadı. Terim Eboue'yi getirdi ve Sabri otomatikman yedeğe düştü. Ayrıca Terim döneminde oynadığı maçlar da hatta biri gol attığı Orduspor maçıydı orta sahada falan oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

bu takım bam üçlüsünü gördü daha üstüne hiç bir şey gelemez.

Kur mesela takımı,

Kalede Zapata,

Bekler Cihan - Orhan Ak, stoperde yabancı değil Frank deBoer, yanında Ismael Bouzid.

Ortasahada dinamik üçlü, Mustafa Sarp, Barış Özbek ve son samurai Inamoto

Sağdan Sabri, soldan Aydın bindirmede, ileride golü koklayan adam Ali Lukunku.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Benim dediğimden farklı bir şey söylememişsin ki. Skibbe yahut Rijkaard döneminde sağ bek alındı mı? Sabri eldeki tek adam olduğu için oynadı. Terim Eboue'yi getirdi ve Sabri otomatikman yedeğe düştü. Ayrıca Terim döneminde oynadığı maçlar da hatta biri gol attığı Orduspor maçıydı orta sahada falan oynadı.

2008-2009 -> Serkan Kurtuluş
2009-2010 -> Lucas Neill (gerektiğinde sağ bek oynardı)
2010-2011 -> Ali Turan
2011-2012 -> Eboue, Ujfalusi
2012-2013 -> Hamit (sağ bek oynamışlığı var)
2013-2014 -> Veysel
2014-2015 -> Tarık

Sözü geçen transferlerin hepsi asli sağ bek olmasa da her sezon en az bir tane sağ bek oynayabilecek adam alınmış yani.

Buna rağmen her sezon Sabri'nin 20 maç üzeri (kimi sezonlar 30-40 maç üzeri) performansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

ali turan bek değildi aslında ya.o ara sabri sakatlanmıştı sanırım bek oynatmaya çalışmıştık.aslında defansta fena oyuncu değildi ama bi videosu çıkmıştı kendi kalesine attığı ondan sonra yalan olmuştu afslkalsf.

urfalıda aslında gelmeden önce a.madrid de baya bi süre sağ bek oynamıştı.

aralarında en kötüsüde veysel dir herhalde.sarp tan sonra bize gelmiş en kötü oyuncu direk
Sosyal ağlarda paylaş

Servet'in tek başına takımı sırtlayıp şampiyonluğa taşıdığı sezon var. O yüzden severim onu, koymam o kadroya. O kadar Barcelona kaptanı diye ümitle gelip şampiyonlar ligi maçında top ıskalayan Frank DeBoer'u koymak lazım.

Sabri'yi geyiğine koydum, Carrusca da gayet olabilir evet.

Gerçi Carrusca'da ben hala üstüne gidilse bir şeyler çıkardı iddiasındayım.

Çok daha eskilere gidilse şu "U21'de Ronaldinho'nun kaptanı" diye getirdiğimiz 7 senelik sözleşme imzaladığımız felaket Brezilyalı vardı, neydi o, onu koyabiliriz. Hah. Fabio Pinto.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

ali turan bek değildi aslında ya.o ara sabri sakatlanmıştı sanırım bek oynatmaya çalışmıştık.aslında defansta fena oyuncu değildi ama bi videosu çıkmıştı kendi kalesine attığı ondan sonra yalan olmuştu afslkalsf.

urfalıda aslında gelmeden önce a.madrid de baya bi süre sağ bek oynamıştı.

aralarında en kötüsüde veysel dir herhalde.sarp tan sonra bize gelmiş en kötü oyuncu direk

Evet aslında stoperdi Ali Turan Kayseri'de, fena da değildi, bizde devşirme bek zorlandı biraz. Ujfalusi'yi unutmuşum, ekledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...