Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bruma kiralancak sociedad a deniyor. Yani iki sene yatırdıktan sonra herifi oynatabilecekken yollamak sacmalık. Evet performansı artması lazım. Evet sorunları var ama. En buyuk sorunu yabancı sınırı idi bu adamın. 1 oyna 2 oynama seklinde gecirdigi 2 sezonlardan sonra yabancı sınırı da kalkmısken brumayı kiralık ve "dusuk" bir satın alma bedeli ile yollamak aptallık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bruma kiralancak sociedad a deniyor. Yani iki sene yatırdıktan sonra herifi oynatabilecekken yollamak sacmalık. Evet performansı artması lazım. Evet sorunları var ama. En buyuk sorunu yabancı sınırı idi bu adamın. 1 oyna 2 oynama seklinde gecirdigi 2 sezonlardan sonra yabancı sınırı da kalkmısken brumayı kiralık ve "dusuk" bir satın alma bedeli ile yollamak aptallık olur.

1,5m kiralık ücreti 7,5m satın alma opsiyonu olacak diyorlar. Ayrıca Sporting'e ödenenden daha az bonservise satılırsa Sporting satıştan pay alamaz diye madde varmış diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ünal iyiydi hoştu da böyle israfları vardı.

Bruma şans işiydi ve tutup 20 milyona okutabilirdik tutmadı, bu sebeple kızmak etmek yersiz. Kızacaksak o adamı ve amrabatı yok parasına gözden çıkaranlara kızalım.

Ben olsam senelik 1,5 değil bedava veriyorum ama 20-30 milyona serbest kalır ve daha sonraki satışlarda % şu kadar pay alırım derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...