Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

fenn said:

Sotto said:

Gelelim bilançodaki borçluluğa. FB uzun dönem + kısa dönem borçları toplamı yaklaşık 476m iken, GS'nin borcu 509m. Çok büyük farklar yok diyemeyiz. Kaldı ki GS'nin varlık yapısı daha güçlü olduğundan, özsermayesi çok daha iyi durumda görünüyor.

Daha detaylı analizi yaparız daha sonra hepberaber.

Kral denen fener ile battı batacak denen gs arasında 33 milyon mu var!!! Bende sanıyorum ki fenerin borcu 100-200 gs nin 800-900

Muslera yı satsak borçlar eşitleniyor neredeyse

iyi de AHAHAHA öyle finansal tablo okunmaz.

birinin borcunu ödeyebilme kredibilitesi, geliri var diğerinin yok.

amazon yıllık 2 milyar dolar zarar açıklıyo ona bakarsanız ama batmamasının bi sebebi var. hayatımda böyle saçmalık göremdim ya ahahahhahaha. adamlar aa borç aynıymış demekki ikisi aynı durumda diyor.

Yaz görelim gardaşşşşş
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

fenn said:

Kuddusi konuyu başka yönlere çekmeye çalışma. Sana şu evrak işleri fenerin suçu diyen olmadı. Fenere şike gelince o zamanlar tff başkanı olan M Ali Aydınlar ? o seneye özel play off yapıp gs nin 9 puan olan farkını 4.5 a indirip o güne özel feneri korumadı mı? Son maç eğer fener yenseydi o senenin şampiyonu fener değil miydi?!!!
Buradaki ahlakı savunuyorsan sana bir şey demiyorum

Şuna cevap ver yeter B)-

Play-off oynanacağı ne zaman belli oldu? GS 9 puanla ligi bitirdikten sonra mı? Yoksa çok daha önce mi? Amma mızıyonuz.
Sosyal ağlarda paylaş

akıl var izan var.

uefa ve fifa zaten feneri silkmek için yer arıyo herifleri uğraştırdık bin tane şeyle diye. çoktan ffpden cezayı keserlerdi zaten bi şey olsa. merak etmeyin, siz kendinizi kurtarın.

gidin kendi kulubunuzu dusunun siz. imzasız kagıt yollayıp, hala fener fener diye ağlıyosunuz. çogunuza değil bu lafım tabiki zaten aklı basında olan adamlar kendi de dalga geçti bu durumla. bizim kulube olsa ben de dalga geçerim. bi türkiyede olur cuknu.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

fenn said:

Kuddusi konuyu başka yönlere çekmeye çalışma. Sana şu evrak işleri fenerin suçu diyen olmadı. Fenere şike gelince o zamanlar tff başkanı olan M Ali Aydınlar ? o seneye özel play off yapıp gs nin 9 puan olan farkını 4.5 a indirip o güne özel feneri korumadı mı? Son maç eğer fener yenseydi o senenin şampiyonu fener değil miydi?!!!

Şuna cevap ver yeter B)-

nesine cevap vereyim?
dursun şarküteri ile bir ilgisi yok ki.
bu anlattığın şeyleri hatırlamam, zerre umrumda bile olmaz.
mevzu beceriksiz galatasaray yönetimi, başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

fenn said:

fenn said:

Şuna cevap ver yeter B)-

Play-off oynanacağı ne zaman belli oldu? GS 9 puanla ligi bitirdikten sonra mı? Yoksa çok daha önce mi? Amma mızıyonuz.

gsarayın şampiyonlugu kesinleşince oldu
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Neden sadece o seneye özel oldu cevap versene !

Şike olaylarından konuyu değiştirmek için. Galatasarayın 9 puan önde olması tesadüf oldu.

ilgili haber. (wikiden buldum o yüzden zamandan)

http://www.zaman.com.tr/spor_turk-futbolunda-play-off-donemi_1172512.html
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

akıl var izan var.

uefa ve fifa zaten feneri silkmek için yer arıyo herifleri uğraştırdık bin tane şeyle diye. çoktan ffpden cezayı keserlerdi zaten bi şey olsa. merak etmeyin, siz kendinizi kurtarın.

gidin kendi kulubunuzu dusunun siz. imzasız kagıt yollayıp, hala fener fener diye ağlıyosunuz. çogunuza değil bu lafım tabiki zaten aklı basında olan adamlar kendi de dalga geçti bu durumla. bizim kulube olsa ben de dalga geçerim. bi türkiyede olur cuknu.

3 kişi gelsenizde hepnize cevabım var merak etme. Bi dünyanın en gereksiz adamı resmi de sana koyacağım.

Şu an şu fıkra gibi transfer gibi olayda bende güleyim mi kızayım mı bilmiyorum. Ben bile dalga geçtim sayfalar öncesinde. Hatta gs yi acımasızca eleştirmede yarışa girer mesajlarım
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Kuddusi ile tartışmaya girip, cevap verilmeyecek kadar silklenmemek daha da kötü.

:(

Türkçende problem var bol bol kitap okuman lazım

fenn said:

Kuddusi kaçamak kaçamak cevap verdi veya hiç cevap veremedi. Altta kaldığım falan yok ama senin mesaj bunu düşündürttü. Hatta sana destek için fikir üreteyim

Öz özbek şarküteri

Cevap vermedi demedim veremedi veya kaçamak verdi dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...