Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

liderle 5 puan farki var ve daha oynanacak 96 puanlik mac var rahat olun.

bi sag bek bi forvet pazartesiye kadar alirsak tamamdir. sagbek tarikdan, forvet umutdan iyi olsa yeter ligde bize.

samp ligi zaten hedef olarak gozukmuyor transfer politikasindan vs. ama 4 senedir istikrarli bi sekilde samp liginde oynayan kadro belli de olmaz bi gruplardan cikarsin, bi elersin al sana son 16.

27 agustostan sonra alcagin forvet ya adi sani duyulmamis, herhangi bir beklenti icine giremeyecegin kiralik bir genc oyuncudur.(ki elinde her ne kadar birinci sinif olmasa da sinan var)

Ya da 35lik berbatovdur.

Hakkat sosti nerde? Osmanli macinda vurduk da girmedi demez umarim. 90 dakkada organizr denilebilecek 1 tam 2ser de yarim atagimiz vardi. Gerisi tamaaaamen bireysel yetenek. O da yetmedi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yönetimi en kısa sürede yollayın bence. 20 yaşındaki bebe koskoca gs ile dalga geçiyo olaya bak.

buna kim yol açtıysa istifa etsin. böyle iş olur mu ya. adam maçı izliyo kaçıyo ingiltereye gidicem biz sizi ararız ayağına, üstüne fransaya marsilyayla görüşmeye gittiği ortaya çıkıyor.

trabzon tier resmen bu yönetim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabri osmanlı maçında bi şut çekti. ben anlamıyorum ya insan nasıl istikrarla kaleyi tututramaz hiç. gol olmasın da bari kaleci tutsun.

hani bak dışarı giden şutlar da kaliteli olabiliyor. ama halı sahada topu ağların dışına atmayı başaran adam gibi her şutu.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer yapılmadığı sürece bence Şampiyonlar Ligi için ideal kadro dizilimi şöyle gözüküyor, yerine göre Carole yerine Telles, Melo veya Rodriguez yerine Hamit de gelebilir:

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1323058_Galatasaray_SK.jpg

Zaten defans sallantıda, ileri çıkmayı seven bekler de varken en azından ortasahayı diri ve güçlü tutarak daha güvenci oynanabilir. Sabri ileri çıktıkça Rodri geriye gelerek açığı kapatacak, Sneijder de kanattan ortaya doğu kayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...