Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clicker Heroes

Biyik

Öne çıkan mesajlar

Oyundaki sürekli gelişme hissi gayet güzel, zaten oyunu baya bir süre oynatanda bu.

İlk 1 hafta çok zevkli, 1 ay kadar da arkada kendi kendini farmlayan, sizin arada bir baktığınız bir uygulama halinde oynatıyor.

Ancak bir noktadan sonra 17-18 ancient sahibi olup, max seviyesi olanları max yapıp, kalanları 1000+ level yapınca ve saate yüzbinden fazla hero soul farmlamaya başlayınca bir anda oyundaki gelişme hızı sıfırlanıyor. 1 saate 1500+ levellara geliyorsun ama ordan sonra 1 ay kassan bile 1 saate 1600 olamayacağınızı, gene 1 ay kassanda 1700 olamayacağınızı anlayınca film kopuyor.

İşte bu noktaya gelince oyun ne kadar sararsa sarsın ehhhh diyip bırakıyorsun. Çünkü oyunun size verdiği tek şey olan gelişme olayı bitiyor. Oyununda başka güzel tarafı olmayınca oyun olmaktan çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Moralini bozmak gibi olmasın ama en azından 15-20 kere resetlemek gerekiyor oyunu 150.level'i geçmek için, o sırada karakterleri güçlendirip gilded denilelen zımbırtıları yapmak ve ancient leri kullanmak gerekiyor. Çok keyifli oyun ama, çok vakit harcamadan tadında bırakılabiliyor. :)

Black-ice said:

buraya biri link atmış başka bi topicte bastığım gibi bağımlısı oldum anasını satim. ilk oynayışta 100. levela gelip 3 hero soul için resetledim şimdi bi daha baştan kasıorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

Moralini bozmak gibi olmasın ama en azından 15-20 kere resetlemek gerekiyor oyunu 150.level'i geçmek için, o sırada karakterleri güçlendirip gilded denilelen zımbırtıları yapmak ve ancient leri kullanmak gerekiyor. Çok keyifli oyun ama, çok vakit harcamadan tadında bırakılabiliyor. :)

Black-ice said:

buraya biri link atmış başka bi topicte bastığım gibi bağımlısı oldum anasını satim. ilk oynayışta 100. levela gelip 3 hero soul için resetledim şimdi bi daha baştan kasıorum :p

bir kez bile resetlemeden 450. levela geldim ben, sonra resetledim baya eğlenceli oldu sdfklj.

aylar sürdü ama yani, pc sürekli açık kendi çapında takıldı işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...