Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Windows / Office Ürün Anahtarları Satışı

Company

Öne çıkan mesajlar

Orijinal Microsoft Windows / Office Ürün Anahtarları (Key) Satışı

Windows 8.1, Windows 8, Windows Pro N, Windows Server 2008, Windows 7, Office 2010 ve daha birçok ürün anahtarı...
Ürün anahtarlarının (keylerin) tamamı kullanılmamış ve orijinal "retail" keylerdir.

Microsoft Windows 7 (tüm sürümler) - 30 TL
Microsoft Windows 8 - 45 TL
Microsoft Windows 8.1 - 55 TL
Microsoft Windows 8.1 N - 50 TL
Microsoft Windows 8.1 Pro - 65 TL
Microsoft Windows 8.1 Pro N - 55 TL
Microsoft Windows Server (tüm sürümler) - 20 TL
Microsoft Windows Vista (tüm sürümler) - 25 TL
Microsoft Windows XP (tüm sürümler) - 25 TL
Microsoft Office Standard 2010 - 40 TL
Microsoft Office Professional Plus 2010 - 50 TL

Listeye eklemediğim Microsoft yazılımları vardır, fiyatını ve elimde olup olmadığını sorabilirsiniz. (Sadece Microsoft ürünlerinin anahtarları mevcuttur)

Referans için ilk satışlarda fiyatta indirim yapabilirim.

Sıkça Sorulan Sorular
S: Ürün anahtarları nereden temin ediliyor ve nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?
C: Bu anahtarlar microsoftun bir servisine microsoftta çalışan bir arkadaşım yardımıyla abone olunca elime geçmiştir. Benim ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Elimden çıkarmak istediğimden fiyatları uygun tuttum.

Satıştan önce veya sonra elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Referansı olan kullanıcılarla önce key - sonra ödeme şeklinde anlaşabiliriz.

İletişim:
PM atabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajlarınız için teşekkürler.
@ShadowFax Herkese farklı ürün anahtarı veriyorum. Bunu kanıtlayamam. Güven kazanmam gerekli, bu yüzden ilk satışlarımda mümkün olduğunca indirim yapacağım.
@SenariouS DreamSpark'tan almıyorum.

Ayrıca ürün anahtarları retail'dir, OEM, volume vs. değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

bu keyler volume key değil mi? Activation limiti dolunca patlar sanki. Mesela w8.1 ent. Keyi aynı. Alsak Eshle bana aynı key gelecek gibi...

Burda satış yapanların hepsi öyle diye biliyorum ben. Satılan keyler hep volume key. 500 aktivasyon limiti falan var. Sat babam sat. Zaten limit dolmaya yaklaşınca otomatik artıyor yukarı doğru.

Sana bana zararı var mı? Yok tabi iyi birşey sonuçta ama bir gün patlama ihtimali var.
Sosyal ağlarda paylaş

yani company için demiyorum da, belki onunki farklıdır. MSDN'den gelen Enterprise sürümler büyük ihtimalle bir firmanın key'i. Kullanılmıyor diye satılıyor.

Bence yanlış. İleride de kesin patlar. Ya MS farkeder key'i iptal eder, ya da firma aktivasyon sayısından şüphelenir durumu bildirir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Company said:

@ShadowFax Herkese farklı ürün anahtarı veriyorum. Bunu kanıtlayamam. Güven kazanmam gerekli, bu yüzden ilk satışlarımda mümkün olduğunca indirim yapacağım.

Kanıtlarsın sattığın keyin son 4 hanesini buraya yazarsın satın alanda dogrulama yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Company said:

Kanıtlarsın sattığın keyin son 4 hanesini buraya yazarsın satın alanda dogrulama yapar.

Haklısın bu aklıma gelmemişti. Bunu yapabilirim, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...