Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ah o eski RPG'ler yok mu azizim..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Şart değil, farklı karakterler ve olaylar var. Zaten kotor2 daha çok 1'den de önce gerçekleşen olayların üzerine kurulu.

Hatta şöyle anlatayım. Bi savaş olur, bunun üzerine 1 gerçekleşir. 2de de savaş sonrası yıllarca sürgünde kalıp geri gelen bi karakteri oynuyoruz. Baya habersiz yani 1de olanlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kotor 1 hikaye cok iyi ama karakter gelisimi ve olaylarin akisi tirt, tekduze cok ve morally black and white direk

Kotor 2 hikaye cok yavan ve kotu ama karakterler cok iyi, grimdark ve siyah beyaz yerine grinin tonlarini sunuyor, daha cok epic bir macera eegilde kisisel bi kesif oykusu

Birde nihilus var, oyun boyunca pohpohlanip op nin otesine tasinip "weaknessi vardi :(" diye neredeyse one shot yiyen, gerizekali atris vardi resmen karakter yaptik ama karara bagliyamadik ne olucagini geyigi filan

Guzel oyunlar sonucta ama ilki fazla klise ikinci ise kesip bicilmekten abomination edilmis
Sosyal ağlarda paylaş

Nihilus tarihte konsept olarak en epic tasarlanıp, uygulamada en bomboş ve ezik char olabilir. O hayalkırıklığını ben de unutabilmiş değilim halen. Disgaea'da midboss diye dalga geçilen tipleme olmuştu tam.

ben de sufi'ye katılıyorum öbür taraftan ama tartışmasına girmeyeceğim dört yıl önceki gibi, kotor2 başlığında duruyor hala son sayfalarda heh.
Sosyal ağlarda paylaş

bence nihilusi cok guzel idare ettiler. hayal kirikligina ugrayanlar, climax'i 'ultimate battle against a great power' tarzinda boyle epic bir fight beklentisine girenler.

bir de nihilusin gucu gozlerde cok buyutuldu, gezegen falan yok etmekte cok buyuk nane degil star wars evreninde malak falanda yok ediyor.

nihilusin olayi yani oyundaki amaci tamamen red herring. oyunda asil olay kreia da, bilgi desen onda, guc desen oda onda, oyun boyunca herkesi manipulate edende o. star warsun en iyi karakterlerinden biri

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20050824143116/starwars/images/7/72/Kreia.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

kotor 2 gayet anti-climactic idi hic tartismiyalim onu, evet diyalog sahane, gidisar sahane, malachor sahane ama ending mass effect 3 ayari

blablabla, force da danger var raven uzaga gitti, hadi sende ravenin pesinden git...

ondan daha anti-climactic bir tek su geliyor aklima

ubw okumayan/izlemeyen bakmasin

http://cgv.blicky.net/fsn/0228.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Kotor1'i sevmeyip bırakmak istediysen kotor2 de pek açmayabilir. Dramatik bir değişiklik yok oyun olarak.

Yok sevmedim degil save yokoldu tekrar baslamak zorluyor. Onca sey yapmistim ondan.

High res falan 2k cozunurlukte hazir kotor 1 pc de. Grafik falsn da guzel bana gore. Tekrar basliyim witcher 3 den daha cok merak ediyorum zaten. Bi ona bi kotora bakayim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...