Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

aaa evet 2012-2013 sezonundan bu yana 3 sene geçmiş, ne de olsa son golünü 2012 eylülde atmıştı ya ahahahahaha

2015-2016 sezonunda fenerbahçe oyuncusu, formasını giyip sahaya çıkmış.
2012-2013 sezonunda gol kralı olmuş.

bakın çok ilginç 2015-2012= 3 yapıyor, hatta daha ilginç olanı 2016-2013=3 çıkıyor bunun sonucu da.

son 2 sezon gol kralı olmuş mu ? 2013-2014 2014-2015 de olamamış, demek 3 sene önce olmuş

matematik 101
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bizim anasına sövdüğümüz bir adam var dı fovette adına şarkılar dizdiğimiz bir adam değil ondan öyle bitti. kesinlikle bir bahane olmamalı ama kurşun olayını söylemek bile istemiyorum takımın en istikrarlı adamlarından kuytın takımdan ayrılmak istedğini açıkladığı o melun olayı falan. o şartlar altında lig geçen söyle bitti. neyse benim demek istediğim zaten beşiktaşın problemli olan bölgesi geçen sene forvet değildi, hücum kanadı değildi zaten. gözü kapalı olmayan adam görüyor bak pascal yazmış işte hücum tamam da orta sahaya takviye nerde? bildiğim kadarıyla tolgay sezonu kapamış yanlış duymadıysam arkadaştan, veli 3 ay yok, bursaya takasa destek olsun diye eklenip gönderilmek istenen neciple mi gomeze destek vereceksiniz ortada? bi tek geçmişinde tek takımın alıp yürüdüğü bir ligte iyi sezonları olmuş bir forvet geldi diye bu takım yine 3.lükten yukarı çıkacak sanıyorsanız kötü haberlerim var size...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

aaa evet 2012-2013 sezonundan bu yana 3 sene geçmiş, ne de olsa son golünü 2012 eylülde atmıştı ya ahahahahaha

2015-2016 sezonunda fenerbahçe oyuncusu, formasını giyip sahaya çıkmış.
2012-2013 sezonunda gol kralı olmuş.

bakın çok ilginç 2015-2012= 3 yapıyor, hatta daha ilginç olanı 2016-2013=3 çıkıyor bunun sonucu da.

son 2 sezon gol kralı olmuş mu ? 2013-2014 2014-2015 de olamamış, demek 3 sene önce olmuş

matematik 101

olm şaka mısın sen ya ahahahahahah

adam 2013 haziranında gol krallığını ilan etmiş. 2015 temmuz ayında fenere gelmiş. ya allahım biraz akıl fikir ver şu çocuğa koskoca üniversite öğrencisi hesap kitap öğrettiriyor kendisine trol alperin gazına gelip ya
Sosyal ağlarda paylaş

Mario Gomez çok iyi bir golcü ama kumaş olarak bir RVP değil.Almanya ligi ile İngiltere ligini de karşılaştırmak gerekir burda.Kanatlar da Robben ve Ribery vardı geyiğini bırakırsak asıl olay lig içindeki güç dengeleri.Bana göre değil birçoklarına göre dünyanın en dengeli ligi İngiltere.Almanya da Bayern Münih ve diğerleri diye ayırırken İngiltereyi Manu ya da Arsenal ve diğerleri diye ayıramazsın.Örnek vermek gerekirse Gomez'in en çok gol attığı ;

2010-2011 sezonunda Bayern 81 gol atarken (Dortmund 67 gol ile en yakın rakip ) 28 gol 5 asist
2011-2012 sezonunda Bayern, 77 gol atarken (Dortmund 80 ) 26 gol 3 asist

RVP;

2011-2012 sezonunda Arsenal ,74 gol atarken ( City 83,Manu 89 gol ) 30 gol 14 asist ile oynamış

2012-2013 sezonunda Arsenal, 72 gol atarken ( Manu 86,Chelsea 75 ) 26 gol 15 asist yapmış.

RVP'nin bu kadar gole rağmen takımına katkısı ortada.Teknik olarak zaten Gomez'e göre üstün bir oyuncu.Gomez gibi oyuncuların şapkadan tavşan çıkarma kapasiteleri RVP gibi oyunculara karşı daha azdır.Biraz iddalı olacak ama RVP'nin oyun stili Gomez gibi değil İbrahimovic gibidir.Takıma katkısı,teknik kapasitesi ki ciddi anlamda dünyanın en iyi teknik forveti İbrahimoviç ise RVP ilk 5 e girer bu konuda.

Gomez ise bana Jardel'i anımsatıyor.Bitiriciliği inanılmaz yüksek,baskılı oynayan bir takımda gol krallığını rahat alır.Ama asla kumaş olarak bir RVP değil.

RVP sadece bir forvet değil aynı zamanda iyi bir takım oyuncusu .Gomez ise sadece bir forvet ama çok iyi forvet.

RVP'nin formasının İngiltere de en çok satılan forma olmasının nedeni yakışıklılığından değil bunu biliyoruz.Bazı futbolcular idol olur.RVP'de bu kapasite var.

Tarafsız gözle bakıyorsunuz birisi gol kralı olup Arsenal>Manu yaparken diğeri gol kralı olup Bayern > Fiorentina yapıyor.

Gomez bu yıl gol kralı olur ama asla bir RVP olamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

lel

Asriel said:

Mario Gomez çok iyi bir golcü ama kumaş olarak bir RVP değil.Almanya ligi ile İngiltere ligini de karşılaştırmak gerekir burda.Kanatlar da Robben ve Ribery vardı geyiğini bırakırsak asıl olay lig içindeki güç dengeleri.Bana göre değil birçoklarına göre dünyanın en dengeli ligi İngiltere.Almanya da Bayern Münih ve diğerleri diye ayırırken İngiltereyi Manu ya da Arsenal ve diğerleri diye ayıramazsın.Örnek vermek gerekirse Gomez'in en çok gol attığı ;

2010-2011 sezonunda Bayern 81 gol atarken (Dortmund 67 gol ile en yakın rakip ) 28 gol 5 asist

RVP;

2011-2012 sezonunda Arsenal ,74 gol atarken ( City 83,Manu 89 gol ) 30 gol 14 asist ile oynamış

2012-2013 sezonunda Arsenal, 72 gol atarken ( Manu 86,Chelsea 75 ) 26 gol 15 asist yapmış.

RVP'nin bu kadar gole rağmen takımına katkısı ortada.Teknik olarak zaten Gomez'e göre üstün bir oyuncu.Gomez gibi oyuncuların şapkadan tavşan çıkarma kapasiteleri RVP gibi oyunculara karşı daha azdır.Biraz iddalı olacak ama RVP'nin oyun stili Gomez gibi değil İbrahimovic gibidir.Takıma katkısı,teknik kapasitesi ki ciddi anlamda dünyanın en iyi teknik forveti İbrahimoviç ise RVP ilk 5 e girer bu konuda.

Gomez ise bana Jardel'i anımsatıyor.Bitiriciliği inanılmaz yüksek,baskılı oynayan bir takımda gol krallığını rahat alır.Ama asla kumaş olarak bir RVP değil.

RVP sadece bir forvet değil aynı zamanda iyi bir takım oyuncusu .Gomez ise sadece bir forvet ama çok iyi forvet.

RVP'nin formasının İngiltere de en çok satılan forma olmasının nedeni yakışıklılığından değil bunu biliyoruz.Bazı futbolcular idol olur.RVP'de bu kapasite var.

Tarafsız gözle bakıyorsunuz birisi gol kralı olup Arsenal>Manu yaparken diğeri gol kralı olup Bayern > Fiorentina yapıyor.

peki rvp'nin 2012-2013 sezonunda manu'da olması ?

böyle bir selfpwn yok hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

alper 3 yıl yazmış, ilk mesajım onaydı zaten, ayrıca tazeden kastım 3 sezon öncesi değil , 2 yıl öncesiydi. 3 sezon =/ 2 yıl sezonlar belli bir dönemi kapsar ve bu adam o sezon sonunda gol krallığını etti 2012/13 sezonu dediğinde 2012 ortası düşünülmez 2013 yılının ortasına kadar düşünürsün oğlum bunu da mı ben öğreteyim sana ya?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

lel

Asriel said:

RVP;

peki rvp'nin 2012-2013 sezonunda manu'da olması ?

böyle bir selfpwn yok hahaha

O kısım fail olmuş aynen :) Ama yazılanların ana fikri Gomez'in bir RVP olmadığını açık açık anlatıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

astuğ kıvırma abi anladın sen beni işte sdafa son 2 sezon başka adam gol kralı olmus, 3 sene önceki gol kralı adam, ne kadar uğraşsan ay gün hesabı yapsan da son 2 sezonun EPL gol kralı olmadığı gerçeği değişmez :D taze gol kralı istiyorsan Barça'ya gitti

oğlum ben sezonuna tabi ki bir şey demiyorum, ama tazeden kastım dediğim 2 yıldır çünkü bu adam 2 yıl önce gol krallığını ilan etti, öyle çok fi tarihi değil yani. sonraki sezon zaten rvp nin sakatlığı üstüne suarezin müthiş ötesi performansını da unutmadık yani :)

neyse ben zaten alpere istinaden yıl konusuna değindim

Darestan said:

taze dediğin 3 sene olmuş sisqo

tek süper mario da jardeldir.
nokta
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

ligler denk değil peki.

Şampiyonlar ligine bakalım

RVP 59 maç 25 Gol
Gomez 44 maç 26 Gol

15 maç az yapıp yinede fazla gol atmış ama tabi bir rvp değil.

Bu da gol değil sayın seyirciler.

Ya bak hala gol sayısına bakıyorsun.Ben futbolculuktan bahsediyorum.Ee o zaman ;

Zlatan 107 maç 42 gol.

Gomez,İbrahimovicden de daha iyi futbolcu :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Liebe olum zaten RvP efsane adam bunu mu tartışcaz burda sdasfs

küçük kelime oyunlarına falan girmeye gerek yok yani. Gomez gibi o da düşüşte son 2 sezon gayet açık.

gomez düşüşte oldugunda 20 maça çıkmış, RvP de son 2 sezon 27-21 maç yapmış, 38 yaparken. o da sakatlanmış gomez gibi baya maç kaçırmış falan.

gomez bayern-fiorentina yapmış bize gelmiş
rvp manu-fener yaptı, burdan katara gider artık.

biri 30 diğeri 32 kariyerleri birbirini takip ediyor işte az cok yakın oyuncular.

kusura bakmayın ama adamın daha idol olması,daha başarılı yapmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...