Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Fikret Orman stadı tırnaklarımızla yaptık demişti , fakat görünen o ki tırnak değil , dişleriyle yapmışlar stadı. Ne yaladı be...

Bu arada Şampiyonlukta hayırlı olsun. Bu olaydan sonra ligin kaderi belli. Geçen sene ki saray muhabbetinin üzerine çıkar bu olay.

Edit : fb
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiki düzende cumhurbaşkanı ve başbakanı karşına alırsan o stadı başına yıkarlar.

Adamların yapabilecekleri bir şey yok.

Bunu anlayamayıp yaladı etti demek de ayrı komikmiş, Fikret Orman ne yapsaydı? çıkıp Televizyona "Tayyibe rağmen stadı yaptık, alayının ben..." diye yorum mu yapmasını bekliyordunuz anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fenerliyim helali hoş olsun o kadar çile çektikten sonra, rakiplerin saha vermedikten sonra 1 saat adam yıkamış yağlamış sorun yok. sanki gs yalanmadımı yada fb stad yapsa sanki farklı bir görüntü olacak, maalesef zamanın şartların getirdiği nokta bu iş böyle yoksa adamın suyuna gitsen vergiydi falan diye adamı siterler. tek kızdığım nokta fikonun 2 de 1 çıkıp, kimseden 1 kuruş almadan bu işi yaptık diyip, rte'nin biz 50m verdik demesi. ben bu haftadan sonra şampiyonluk yarışında bir iddiamızın kalmadığınıda düşünüyorum yeni stada şampiyonlukta yakışır.
Sosyal ağlarda paylaş

saraylar oldukça soytarıları da olucaktır, yapıcak bişey yok.
En azından şunu gördük ki maç günü açılış yapacak cesareti yok soytarıların.
Beşiktaş taraftarını temsil etmediğini görmüş olduk. Toplu toplu binlerce kişiyi bulup aidat yatırarak başkanlık koltuğu satın alınabiliyor bu ülkede, taraftar seçtiği için başkan olunmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

stad böyle ağlattı ise..
ilerde ne olacak

ya allah aşkına. stad dediğin ne. kayseri'nin de yeni stadı var.

arena çok güzel stad da sanki şimdi stadı umursuyor insnalar. 2 gün sonra stadın yeni olduğunu unutacaksınız. değişen bir şey olmayacak. bu sene şampiyon olur beşiktaş. sonra yine 10 sene yok. düzen değişmez.

yani kimseyi ağlatamıyorsunuz abartmayın dsfs
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

taraftar da üye olsun o halde abi
üye olsun diye bu adam aidatları düşürmedi mi ?

Onaylanmıyor üyelikler. Ayrıca taraftar istediği kadar olsun, düşen aidatlar tarftara olduğu kadar fikoya da yarıyor, adam arkadaşının fabrikasındakı 3000 işçiyi bir anda üye yapıyor. Kaç oy lazımsa o kadar adamı üye yapaibliyorlar sonuçta.
Seba'dan önceki dönemi hatırlamıyorum ama bütün başkanlar seyirci tepkisi ile gittiler. Seba ve Bilgili taraftar istifaya çağırınca üstürubuyla bıraktılar, Demirören direndi ve fırsatı bulucna tff başkanlığına geçti. Fiko yu da bir şekilde taraftar indirecek, seçimle gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşiden alıntı:

said:
"çalıyor ama iş yapıyor" cuları eleştirenlerce "yalıyor ama iş yapıyor" diye sevilen başkandır.

"hırsız ama yerine kim gelecek kılışlar mı?, hepsi çalıyor ki" diyenleri çomarlıkla suçlayıp makarna kömüre onurunu satmakla suçlayanların "burası turkiye,iş yapmak için bazı şeyleri yapman lazım neyse önemli olan stadın bitmiş olması" şeklinde savunduğu başkandır.
Sosyal ağlarda paylaş

fiko'nun gideceğini sanmıyorum bir daha başkan olur seçilir.
bu stadla şimdi adam maddi durumuda oldukça iyi yere çekip iyi transferler gelir. amatöre yatırım yapılır ondan sonar yüceleşir fiko.

zaten 1 2 sezona çarşıyı da kale arkasına da atar belki o an bir çatışma çıkarsa çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...