Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

senol hoca da farkında da hem secenegi yok suanda hem de aşırı gergin adamın kabusu tekrar gun yuzune cıkıyor fenerle son haftalara gidiliyor muhtemelen sampiyon 80 kusur puanla iki takımdan biri olacak.En saglam iradeli adam olsan psikolojin gene bozulur.O yüzden takımı bozmak istemiyor.Suanda quaresma, sosa, atiba ve gomez tasıyor resmen.Atiba gecen senedeki gibi nefesi kesilmese bari.
Sosyal ağlarda paylaş

hakem iyidi baya dün gece ya, bir alexis sarı görmeliydi vermedi onu. bi de ismail'in pozisyon kartsız geçilecek bişey değildi onun dışında baya iyi yönetti maçı.

tolgay skor garantilendikten sonra girdi de, adam bıraktığı yerden devam ediyor işte aynı, top ayağına yakışıyor adamın alışı dönüşü,attığı paslar falan baya nefes aldıracaktır takıma son 10 hafta.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem'i nasıl beğendiniz ben anlamadım. Her düşen kayserili'ye faul verdi. İsmail'in ayağı kırılsaydı bile kart göstermiyecekti.

Hakemlik pozisyon yoktu resmen, olanlarda da resmen "Eskişehir nasıl olsa sonuncu Beşiktaş da iyi oynuyor, ben biraz Eskişehir'i kollayım" dedi resmen.

Allah'tan Samet hoca futbolu çirkinleştiren bi hoca değil Abdullah Avcı gibi de bizim takım futbol oynayabildi.

Edit: hani yanlis anlasilmasin hakemler sadece besiktas a kotu aglamasi degil bu. Hakemler herkese cok kotu aglamasi. Agladi diycekseniz o acidan agladi diyin.
Sosyal ağlarda paylaş

olay sadece olimpiyata gitmeme olayı değildi ya.

ilk uygulama maçında olimpiyata gidip fener derbisine girmeyip dışarda meşale falan yakıp tepki gösteren arkadaslarım vardi tribünden. herkes kendince bireysel ya da toplu karar olarak bir tepki koydu, özellikle muhalif görüşte olanlar.

ancak bu son dava kararından sonra pasoligin kalkmayacağı kesinleşmiş oldu. stad bitmiyor olsa, ya da stad coktan bitmiş olsa da çarşı'nın tribünlere dönüşü tam da şimdi olacaktı, dava sonucuna göre.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

simdi bi daha baktim da calma kısmını cikarinca da bir seye benzemiyomus post ahjsdgjada

arena ismine tilt oldum ama arena isminde baska bi stad oldugu icin degil boga gureslerinin yapildigi yere dendigi icin yazık la heyvanlara

vodafone dolmabahce/inonu stadi olamaz miydi onu merak ediyorum

Arena standartlaşan kalıplardan biri artık dünyada, PR'ı kolay yapılabilen isimlerden bir tanesi vs...

Gönül isterdi yine İnönü diye kalsın ama eh işte, TR tarihinin en büyük anlaşması yapıldı bir de o isim için pek ses çıkarmamak gerek sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...