Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Lig Radyo’da programa katılan Candaş Tolga Işık, “Dün gece (28 Mayıs’ı 29 Mayıs’a bağlayan gece) bir mekanda Aziz başkan ile karşılaştık. Bana ‘hadi hayırlı olsun, Lucescu’ya anlaşmışınız; yılda da 4 milyon Euro verecekmişiniz’ dedi. Son derece ciddiydi. Benim de Beşiktaş’lı olduğumu bildiğinden bana bunu bir müjde gibi anlattı ve samimi bir açıklamaydı” dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Lig Radyo’da programa katılan Candaş Tolga Işık, “Dün gece (28 Mayıs’ı 29 Mayıs’a bağlayan gece) bir mekanda Aziz başkan ile karşılaştık. Bana ‘hadi hayırlı olsun, Lucescu’ya anlaşmışınız; yılda da 4 milyon Euro verecekmişiniz’ dedi. Son derece ciddiydi. Benim de Beşiktaş’lı olduğumu bildiğinden bana bunu bir müjde gibi anlattı ve samimi bir açıklamaydı” dedi.

yav he he. aziz başgan trollemiş, bu da trolle gelmiş. bjk nereye 4 milyon veriyor bir kere ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ba'nın maaşından ziyade bir de takımın şuan bonservisli transfer yapmak için adam satma zorunluluğu var. Takımda en çok para eden adam.

7'ye aldık, en az 7'ye satarız ki performansı sezon genelinde gayet iyi olan, kendi gol rekorunu geliştirdiği sezonda üstüne de koyar satarız.

10 civarı bir teklif gelse atıyorum satmayan maldır, embesildir. Gerisinde satmak için geçerli bir sebep yok. Gayet faydalı adam yani 2-3 hafta embesil hoca yüzünden oynayamadı diye harcamaya gerek yok.

Gerçi kendini takımın üstünde görme huyu var birkaç kişiyle birlikte, o yüzden ben de biraz kırgınım ama hakkı da var asfas
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Sivok jubile mi yapti lan noldu

İmzalamayacak büyük ihtimal kulüple yeniden, o yüzden son maçı olarak vs görülüyor. Kalırsa ne güzel, ben üzülürüm lan onsuz feci alışmıştım :(

Ayrıca;

BJK oyuncularının oynadıkları maçlar, istatiksel katkıları ve hakedişleri

http://pbs.twimg.com/media/CGMvoUKWYAEYqLg.png
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Sivok jubile mi yapti lan noldu

Sözleşmesini yenilememişler.

Tamam kabul ediyorum. Sivok dünyanın en iyi defans oyuncusuydu falan demiyorum ama bu zamana kadar Sivok'un çok kötü bir maç çıkardığını da görmedim. Elbet kötü oynadığı maçları da olmuştur (ben hatırlayamıyorum) ama serbest bırakmak gereksiz bence.

Neden kontrat yenilemediler hiç bir fikrim yok. Hazır yabancı sınırı da kalkmışken tutabilirlerdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bilic yanlış zamanda bu takımın başındaydı. futbolun türkiye adına en boktan zamanlarına denk geldi. başımızda süleyman seba varken gelmiş olsaydı, kulübün anahtarıyla giderdi 20 yıl sonra.

güle güle diyelim. üzüldüm cidden ne olursa olsun. kötü td vs demek kesinlikle doğru değil, elindeki kadroyla başardıklarını göz ardı edip şampiyonluk hayallerine giren yönetimden şimdiki hamlesini bekleyelim. şenol güneş'i tutup getirirlerse de seneye yaptıkları stadı bi taraflarına sokarlar artık.

adam evladısın bilic, yolun açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...