Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ne fokstor avantaji ise 15 senedir fenerde arkadas sdfsfs

disarda icerden fazla gol atip fazla puan toplayan takima fikstür ne yapabilecek.

17 macta 5 tane istanbul disi mac var 12 tanesi istanbulda
nasil fikstür avantaji ise

2. yarı stadımız yetişir korkusuyla bütün derbiler ilk yarı içerde ikini yarı deplasman verdiler ya bize, en çok ona gülüyorum. Stad 2. yarı da yok assfsad :D
Sosyal ağlarda paylaş

Olm yapmayın etmeyin akıllanmadınız kaç senedir sezon ortasında şampiyon olmaktan, sonra çok perişan oluyorsunuz valla üzülüyorum araya bir kaç tane if falan koyun bari bahaneniz olur. Ben deplasman maçlarınız zor diyorum yok koyar geçeriz diyorsunuz iyi hadi inş canlarım ya
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

kim demiş şampiyon oluruz diye, sene sonunda komikli resim koymak için şimdiden alt yapı yapıyorsun.

Üstündeki iki mesaj yeterli olmuştur herhalde ahahah

@lama her hafta hocasına ana avrat sövülen takımın 1 puan önündesiniz abi hem de yendiniz kendi evinizde. Bu mu darma duman ya ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o bizim kotulugumuz değil.
17 macta 8 tane tek skorla kazanan takimin basarisi.
sovdugunuz hoca öyle ya da böyle yarışta tuttu sizi

O 1 0 lık maçlarda bırak pozisyon vermeyi rakip kendi ceza sahasından bile çıkamıyor çoğu zaman. Yediğimiz 12 golün 9 10 tanesi de mucize biçimde izbandut gibi defansımızın kornerde saçmalaması ki artık olmuyor da bunlar. İlerde zaten 6 pasın içinden kaçırmayı alışkanlık haline getirmiş adamlarımız var falan fistan neyse ya şampiyon kartalım yüksekten uç kartalım hadi gg
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

applev0dka said:

O 1 0 lık maçlarda bırak pozisyon vermeyi rakip kendi ceza sahasından bile çıkamıyor çoğu zaman. Yediğimiz 12 golün 9 10 tanesi de mucize biçimde izbandut gibi defansımızın kornerde saçmalaması ki artık olmuyor da bunlar. İlerde zaten 6 pasın içinden kaçırmayı alışkanlık haline getirmiş adamlarımız var falan fistan neyse ya şampiyon kartalım yüksekten uç kartalım hadi gg

onu diyorum ben de hocaya kiziyorsunuz ama gol yemeyen takım yaratmış adam.
oyun zevki sıfır pozisyon yok bir tane at kazan yapıyor adam.
bu şampiyon yapacak oyun mu ? önemli olan o
sen mac izlerken 1 tane yersek sıkıntı değil 2-3 tane atarız diyebiliyor musun ? ben Beşiktaş maçında diyorum rahatça. bence fenerliler 1 tane yersek mac gider diye düşünüyor

yarın bir gun fener geri düşerse oyunu cevirecek bi top oynamıyor onu diyorum.
yoksa fener yememeyi ogrenmis ama 20 küsür golü var sanırım şampiyonluk adayı için düşük sayı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

applev0dka said:

onu diyorum ben de hocaya kiziyorsunuz ama gol yemeyen takım yaratmış adam.
oyun zevki sıfır pozisyon yok bir tane at kazan yapıyor adam.
bu şampiyon yapacak oyun mu ? önemli olan o
sen mac izlerken 1 tane yersek sıkıntı değil 2-3 tane atarız diyebiliyor musun ? ben Beşiktaş maçında diyorum rahatça. bence fenerliler 1 tane yersek mac gider diye düşünüyor

yarın bir gun fener geri düşerse oyunu cevirecek bi top oynamıyor onu diyorum.
yoksa fener yememeyi ogrenmis ama 20 küsür golü var sanırım şampiyonluk adayı için düşük sayı

bizim hocaya kızgınlığımız oyundan dolayı değil ki? tek derdimiz rvp ile dalaşılması, yoksa takım taş gibi top oynuyor. son maçlarda topla oynama yüzdemiz %55-60'tan aşağı düşmüyor, topyekun karşı kalede oynuyoruz ve kalemizde pozisyoncuk bile vermiyoruz nerdeyse. ben fener maçlarını izlerken ulan bunlar da nasıl kaçar artık diye kuduruyorum yoksa bir şekilde nasılsa yeneceğiz biliyorum yani, 10 kişi 67 dakika oynadığımız maçta %57 topla oynamışız, üzerine 3 gün sonra gidip içerde celtici eze eze oynadığımız maçta sezonun malı diego sayesinde yine 10 kişi kalıp yarım saat oynamışız tekrar 3 gün sonra başakşehiri yarısahasından bile çıkartmadan mükemmel bir top oynyarak yenmişiz. geri düşüp öne geçmek mesele değil geri düşebilecek bir oyun oynamıyoruz pek bence daha güzel bu ahahah. bu arada 2-0 dan bile deplasmanda geri dönüp hakem yüzünden 3-2 yenildiğimiz maç var bi tane ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...