Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Yani böyle bir şey yapmalarına zaten gerek yok, GS maçı diye yine dolacak o boktan stad ama normal şartlarda oraya adam çekmek için beleş biletten ziyade ulaşım imkanı sağlasalar ücretsiz olarak daha fazla adam çekerler.

3 beleş bilet verseler ben yine Olimpiyat'a gitmem mesela çok ekstra bir maç olmadığı sürece ki geçen yıl ki Liverpool maçına gittim son 2 senede sadece orada... Daha da gitmem yeni stada kadar maça.
Sosyal ağlarda paylaş

muslera bile allahligini kanitlayana kadar futbol fakirleri tarafindan elestiriliyordu yine

kanitladiktan sonra sus pus olup koselerine cekildiler lakin hala pusuda bekliyorlar. yarin obur gun 2-3 mac formsuz olsun (1-2 hata yapip gol yedirmesinden bahsetmiyorum) yine cikar bik bik oterler.

tr'de kendini kabul ettirmek imkansiz.

melo gs'ye gelmis gecmis en iyi dmc onu da paketleyip gonderdiler arkasindan su doktuler falan. 2 seneye kalmaz aah bi melo vardi diyecek ayni tipler.

zamaninda hakan sukur'e taraftarin %70'i s. git derdi, simdi kral diyorlar dfsdfs

gs taraftari acik ara en kotu taraftar ya bu konuda. sahiplenme falan sifir. gerci bjk taraftari da goklere cikarip 2 macta vatan haini ilan ediyor ersan, pektemek, tore, ismail vs. uzar da uzar liste bilemedim hangi taraftar daha kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hepsini okudum da geçen yıl gitmek istedikten ve 3-4 maç kötü oyandıktan sonra Melo ıslıklayan, sosyal medyada anasına düz giden taraftar kitlesi başkaları değilmiş gibi gelip yazman komik oluyor. Muslera'ya bile istikrarlı şekilde 4'lük olduktan sonra söven tayfalar vardı.

85 milyon euroluk forvet burak'a laf söyletmiyorken şimdi sabri muamelesi gösterilmesi, Xelçuk'un falan sürekli yerden yere vurulması küfredilmesi. Bambaşka adamlar abi bunlar anlamıyorsanız konuşmayın text'leri şu forumdan bile arasak 1000 tane çıkartırız şimdi.

Kötü oynayan adam eleştirilir, ıslıklanır. Çok kötüyse ve bir şeylere mal olduysa da küfredilir de bu kadar basit. Bu adamlar seni beni eğlendirmek için para alıyorlar çıkıp naz yapıp, adamlık şovları ile dokunulmaz olamazlar.

Futbolcuya davranış gözünde de bu yüzden taraftar gruplarının bir diğerinden herhangi bir üstünlüğü yok. Altta kalır yanı da yok. Çıkıp tuttuğum takımı destekleyeceğim diye boş siz böylesiniz, biz böyleyiz tatavası yapılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Tolgay zaten devre arasından sonra gelecek denmişti de Veli'nin şimdiye dönmesi gerekiyordu. 1 aydır falan idmanlarda ama maça hazır değil falan deniyor.

En son söylenenler geçen yıl sakat sakat oynadığı ve yanlış tedavi uygulandığından vücudun ameliyat sonrası toparlanmasının beklenenden yavaş olduğu yönündeydi. Hani ne kadar doğru bilmiyorum da tahmini dönüş zamanı çoktan geçti. Var anormal bir şeyler demek ki
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi yine iyisiniz keranacılar, duyum geldi :(

Tolga, Trabzon ile görüşüyormuş. Eğer BJK ve TS anlaşırsa TS'den ayrılmak isteyen oyunculardan biriyle devre arasında takaslanabilirmiş.

Mbia alsak ya lan plx :( Gerçi Okay bile yeter oradan sadfsd

Medjani de aslında boşta onu alıp rotasyona koyabiliriz sdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bilmiyorum cok mu konusuldu bu hafta ben adamın tipini seviyorum :D yok her hafta mac özetlerini izliyorum kötü gol yedigini pek gormedim kurtarısları da var ama yaslı
Bu arada trabzon tolgayı alıp napsın.Trabzonun kadrosunda alacak olsan bir sürü adam var fener ile gs ordan devre arası takviye yapar artık.Bizimkiler alamaz gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...