Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Abi şu kadar güzel oynadığımız sezon askere gidiyorum sokarlar. 10 senede bir denk geliyor onda da mahrum kalırsam ağlarım. Umarım Girne de ligtv olur...

üzülme dark geçen sene ben de böyle heyecanlanmıştım sonra bedelli çıktı bedelli yaptım şampiyonluğuda görürüm diye de babayı gördük :)
Sosyal ağlarda paylaş

takım içi rekabet bir beni mi rahatsız ediyor. Daha uygun adam varken sürekli kendi vurmalar vs geçen maçlarda da vardı. Gomez in , q7 nin kaçırdıklarını birbirlerine verseler onlarda rahat gol olurdu. Olcay kendi attığı golde gomez i görüyor ama vermiyor vs. Var bir acaiplik umarım sonra patlamayız. Bana gollerede sevinmiyorlar gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

isim çok önemli değil, kim takımın hızını kesmeyecekse, gereksiz bencillik yapmayacaksa, pas vereceği yerde şut atmayacaksa, her gelen topu ezmeyecekse o oynasın.

Takım hızlı oynadığı zaman bireylerden bağımsız bir şekilde iyi oynuyor ama bütün topları isteyip topu ayağına aldığında onunla ne yapacağı konusunda fikri olmayan adamın ayağına gittiğinde karşı takım yerleşiyor maç ızdırap oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün quaresma'nın kötü oynadığını düşünmüyorum, beklentiler daha yüksek ama en azından diğer maçlarda olduğu kadar top ile oynayıp, kaybedip yavaşlatmadı. Evet sağ kanattan bindirirken içeride 4 adam varken şut çekti ama o pozisyonun gerisinde rakip takım beki ile verdiği mücadeleyi ve kaptığı top gözünüzün önüne gelsin. Mantalitesinde biraz olsun gelişme var ki rakip takımın dirençli olduğu anlarda güzel mücadele edip, 1. ve 2. gole doğrudan katkı yapıp maçın kazanılmasında en büyük katkıyı yapanlar arasında olduğunu görmezden gelemeyiz.

Dk 80 de girip, havlu atmış takıma karşı gol assit yapmak ile maçın başında direncin ve mücadelenin en yüksek olduğu anlarda gol asist yapmak başka şeyler.

Şenol hoca quaresmayı da gökhanı da adam edecek, hızlı oynamayı öğretecektir. Volkan şen öğrendi, bunlar mı öğrenemeyecek? Ama zaman lazım, ligin 2. yarısı bambaşka q7 ve gökhan göreceğiz diye düşünüyorum.

Bir yandan da kerim için üzülüyorum, girdiğinde iyi işler de yapıyor ama rakipleri çok dişli.

Olcay ise bir iyi bir kötü, dün iyiydi ama bazen de öyle kötü oynuyor ki bu adam bjk topçusu değil dedirtiyor. İşte öyle maçlarda şenol hoca çok beklemeden 2.yarı başında hemen günün de olmayan olcayı değiştirmeli. Olcay da bundan dolayı alınganlık yapmamalı ki zaten geçen maç kendisi de itiraf etti, anlayışla karşılayacaktır.

Necip dün bence bjk adına sahanın en faydalı oyuncusuydu. Guti vari 40 metre 2 pas ile asist yaptı cenk e ama cenk değerlendiremedi. Çok ilerleme kaydetmiş, özgüveni ve gücü yerinde. Her topa bastı, çok güzel baslar verd, iyi bir pas istasyonu oldu, veli gibi ayağına gelince paniklemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olcay a büyük haksızlık yapıldığı kanısındayım, gökhan varken takımın bütün topları gökhana gidiyor, olcaya kimse top atmıyor sonra etkisizdi deniyor. Arada seken boşta kalan bir top olunca olcayın önüne geliyor, o pozisyonlar zaten top kaybına çok müsait bir de top bütün maç diğer kanatta oynanırken biranda önünde bulunca afallamak doğal.

Bu maç top iki kanatta da kullanıldı güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş şampiyon gibi oynuyor bu yıl. Çok iyi oynuyorlar. En azından ligde. Gomez Ba'dan çok daha etkili oyun içinde. Katkısı büyük olacak takıma. Şenol Hoca da şampiyonluğu hakeden seviyede bir teknik direktör zaten. Şampiyonluk favorim Bjk bu yıl. CL de ne yapacak eldeki gençler merak içerisindeyim ayrıca.
Dünde ne tecavüz oldu şaka maka.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...