Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Schalke Filip Kostic, Ibrahima Traore ve Olcay'la ilgileniyormuş. Haberin çıkmasından sonra hatta Haber1903 tayfası Olcay'ın abisine sormuş, Schalke ilginç kulüp falan mı ne demiş.

Karar verilirse devre arasında gidebilir deniyor.

Bir yandan deli gibi seviyorum, ama bu sene verim konusunda sıkıntılar var. Diğer yandan Kerim'in önünü açacağı için bir yandan da gidebilir diyorum. İyi para geldiği sürece gerçi zaten sıkıntı yokta :(

Diğer yandan set oyunlarında bırak takımı, TR de onun kadar iyisi az var. Bir elin parmağını geçmiyor bu kadar kafasıyla oynayan adam sayısı onu da düşünmek gerekiyor. Neresinden bakarsan zor iş, hem rahat vazgeçilecek adam hem de değil.

Biz asıl tekrar Estudiantes'e gidip Sosa'yı bir şekilde kitlemeliyiz...
Sosyal ağlarda paylaş

kafayı mi yediniz ya. sosayi yedege çekip yerine Olcay koymak falan :(
her mac kriz mi gecirelim sonra :/

olcay cok kotu 45dk zor dayanıyorum. sosa neden böyle göze batıyor bilmiyorum ama adam iyi.
dikine gidiyor iyi pas yapıyor şutu var falan. arada top kaybı yapıyor diye olcay oynamasın orda lütfen.
tolgay dönünce sosa 2 kademe daha iyi oynar
Sosyal ağlarda paylaş

Sosa mahalle maçındaki futbolcu eskisi gibi oynuyor. Teknik baya sağlam ama çok kısıtlı bir alanda oynuyor oyunu. Gerçi Şenol Güneş seviyor bu tarz sabit AMC'leri, çok sokmuyor ceza sahasına, yön verdirtiyor hücumlara. Adam için önemli olan ileri-sol-sağ hücumcular. Bu 3'lüden biriyseniz Şenol'un takımında it gibi mücadele edersiniz pestiliniz çıkar ama sezon sonu bir bakarsınız bonservisiniz x2 olmuş. Bakambu-Volkan-Fernandao, Burak-Umut-Jaja gibi. Gökhan-Gomez-Q7 de adam başı ortalama 14-15 golü görür
Sosyal ağlarda paylaş

sosa nın son maçta kötü oynadığını düşünmüyorum, oğuzhan ve sosa dışında dikine oynayıp adam eksiltip maçta fark yaratmaya çalışan başka oyuncu yoktu. bide girdikten son q7 biraz hareketlendirdi.

bu arada bjk bu sene inanılmaz kötü korner ve duran top organizasyonu yapıyor. yahu bu takım eskiden her maç duran topdan bir gol itelerdi, şimdi ise açılan ortaya kafa bile vuramıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

2 stoper 1 santrfor harici herkes kısa.
onun kısa olmakla alakası var ama sadece o degil kafa vurmayıda cok bilmiyorlar sivok ersandan uzun degildir heralde ama hersene 3-4 tane faln yapıstırıyordu eskiden ersnt falnda kel kafası ile atıyordu.Ersnt yerine atiba , sivokun yerine ersan olunca hava topu etkisi direk öldü.Birde fernandes cok pis kesiyordu topu her attıgı top tehlikeli bölgeye gidiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu kadar Sosa'yı eleştirmişssiniz bir kişi bile çıkıp Gökhan Töre'den bahsetmemiş.

Sosa en azından takıma pozisyon yaratıcak riskli pasları atmaya çalışırken kaptırıyor topları , üstüne bir de kimsenin yemediği kadar tekme yiyor rakip oyunculardan. Gökhan Töre kendisine skor yazdırıcak diye kaç tane pozisyon eziyor eleştiren yok.

Gomez bile , buz gibi gol olan pozisyonda asist yapmayı düşünürken (adam attığı gol sayısına göre gidicek belki de avrupa şampiyonasına) Töre yüzünden kaç maçtır skor 1-0 da kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sosa'nın eşi hamile olduğundan beri formu düşük, Arjantin'e geri dönmek istediğini duymayan kalmadı. Sezon başı kampında da az kalsın yollanıyordu. Keyfi yerinde oynayınca Delgado kadar zevk veren bir futbolcu, tek hareketiyle maç çevirecek adam. Sporting maçında attığı topuk pasıyla kafada canlandırın.

Gökhan Töre de bu ligin en iyi yerli oyuncusu, isteyenle sabah kadar kanlı canlı tartışırım. Geçen sezona göre formunu daha da yükseltti ve şu an asist kralı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...