Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir ben eksiktim, geldim tam oldunuz artık

pupa_yelken

Öne çıkan mesajlar

Abi işte tamam trnin nası bi yer olduğunu biliyorum, bu yüzden azınlıksam azınlık gibi davranıyorum ve azınlık çevrelerde takılıyorum. Azınlığım ben deyip ezici çoğunluğun olduğu ortamlarda takılırsan tabi türk kızları reröre dersin. İzmirden genç chpli teyze olmayan kız buldum lan, kolay mı...
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Abi işte tamam trnin nası bi yer olduğunu biliyorum, bu yüzden azınlıksam azınlık gibi davranıyorum ve azınlık çevrelerde takılıyorum. Azınlığım ben deyip ezici çoğunluğun olduğu ortamlarda takılırsan tabi türk kızları reröre dersin. İzmirden genç chpli teyze olmayan kız buldum lan, kolay mı...

sen tıpçısın diye sana artislik yapmıyorlardır, kadınlar doktorları çok sever, bi de etrafındaki o kadınların başka erkeklere olan davranışlarını gözlemle, gözlemleyebilecek fırsat bulabilirsen tabi, sende halo effect oluşturmuşlar
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

türk kızları çok reröre

ben analarında babalarında buluyorum suçu, çok iğrenç şekilde kız çocuğu yetiştiriyorlar, arada bir tane düzgün yetiştirilmiş olanı çıkıyor. onu da bulduk mu soluğu nikah masasında alıyoruz

ama cidden hiç çekilecek yaratıklar değil

Olm anan baban sana da sürekli sen prensesimsin sen bitanesin vs. diye gaz çekse 1 yaşından itibaren sen de manyak olurdun
Sosyal ağlarda paylaş

biraz derine girersek, evlenen çiftlerin aralarında olmayan sevgiyi kadın ve erkek evlatlara yöneltmesi sonucu kaynaklanıyor büyük oranda, ki ülkemiz genelinde evlilik kriterleri de ortada...

sadece kadınlar için değil, erkek çocuklarda benzer durumda birde bunu içine feodal yapı girince dahada şenlikli nesiler yetişiyor.

biraz empati ile benzer sonuçları sizde alırsınız,
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

sdfdsfds

ben samsun'lu buldum sürekli samsun'da sıradan bir gün capsleri atıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

pupa_yelken said:

Niye gideyim ki? Uyelik talebim kabul edildigine gore demek ki dolup taşmamiş henuz. Raad ol :)
Peşin yargılarindan kurtul Dogmeat, yeni insanlarla tanismaya acik ol dostum.

tam utanmıştımki

pupa_yelken said:

Burcu mu? Cok kibarsin ama benden olsa olsa Mahmut olur.

fikrim değişti,elvada mahmut.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...