Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir ben eksiktim, geldim tam oldunuz artık

pupa_yelken

Öne çıkan mesajlar

Durumcudeyim. Su anda solumda bir cift var. Kadin surekli erkek arkadasina eski sevgililerini soruyor. Yalanci gibi davraniyor sacma sapan obsesif bir sekilde darliyor adami. Adam da fenaliklar gecirerel cevap veriyor kadina. Turk kizlari cok kotu demek istemiyorum ama cogu boyle abi. Sacma sapan tripler, aptal saptal kafalar. Hayati dar ediyorlar insana. 1 defa avrupadan veya rusyadan bir kizla cikin abi. Ooooh be diyeceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi herif sinirden gulmeye basladi. Kari simdi de abisini ovuyor. Ama oyle bir ovuyor ki herifi asagilar sekilde. Abim alsa yalan konusmaz. Sen konusuyorsun. Karakterli ol. Kimdi o sarisin kizin adi. Hamile kalmis senden hani falan diye.
Sen dua et o paylasimina karsi kapak gondermedim dedi simdi de.
Simdi de sana siyaset dahi olsa paylasim yasak dedi lan
Olm nasi bir sey bu ya
Sosyal ağlarda paylaş

Siz nasıl kadınlarla takılıyosunuz da türk kızları reröre tek kuku diyosunuz ben anlamıyorum. Sevgilime bakıyorum öyle değil, arkadaşlarıma bakıyorum öyle değil, arkadaşlarımın arkadaşlarına bakıyorum öyle değil diye liste uzayıp gidiyo. Hayır hep böyle kızlara denk geliyorsanız kendinizi inceleme vaktiniz geldi de geçiyo çünkü. Yoksa gitseniz yaban ellere, rusyanın da norveçin de çiğ sarısı düşer
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Siz nasıl kadınlarla takılıyosunuz da türk kızları reröre tek kuku diyosunuz ben anlamıyorum. Sevgilime bakıyorum öyle değil, arkadaşlarıma bakıyorum öyle değil, arkadaşlarımın arkadaşlarına bakıyorum öyle değil diye liste uzayıp gidiyo. Hayır hep böyle kızlara denk geliyorsanız kendinizi inceleme vaktiniz geldi de geçiyo çünkü. Yoksa gitseniz yaban ellere, rusyanın da norveçin de çiğ sarısı düşer

sanki türkiyenin nasıl bir yer olduğunu bilmiyormuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...