Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 31.Hafta: Fenerbahçe - Suat Altın İnşaat K.Erciyes (13.05.2015 / 19.45)

sefacaNBA

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

fizban said:

ya bari 3. olalim da belki giderler. gitmezler lan gerci. neyse iste umut.

Bırak üçüncülüğü küme düşseniz dahi Aziz Yıldırım gitmez bence, hatta "bu takımı sıfırdan tekrar şahlandırıp şampiyon yapacam" diye iyice hırs yapar :)

boşuna kendimizi yıpratıyoruz adam kulübün sahibi istediğini ihraç eder istediğini yapar çiftliğe çevirdi kulübü 20 yıldır kulübün başında ya bir nesil bu adamla büyüdü nefret ettirdi yemin ediyorum bu adam ölmeden gitmez arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

şimdi Gs Bjk berabere kalsa Fb ücüncü degilmi ?

bütün maçları alırsak ve derbi dediğin gibi berabere biterse 2. oluyoruz da mersin ve başakşehir'den en fazla bala g.te 4 puan alır bu takım en az 1 maçta daha takılırız. son hafta paşa kolay da erciyes'i yenemeyen balkesten 3 yiyen takımın hiçbir maçı garanti değil. 25 hafta zor gol yiyen takım birden kevgire döndü. 4spor ise 4 haftadır gol yemiyo bu haftalarda gol atmaktan çok gol yememek önemli işte
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Hakkaten noolmuş bu Rıdvan'a be?

Benim en puan kaybı olmaz diyeceğim maç buydu. Küme düşmüş, hedefsiz, eksik SAİ K. Erciyes nasıl oynadı böyle?

adamlar deli gibi bastırdı aga şike diyorlar bide laf ediyorlar halen erciyes varını yoğunu koydu ortaya saçmalamasınlar prim almış gibi oynadılar
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

sostizm said:

Hakkaten noolmuş bu Rıdvan'a be?

Benim en puan kaybı olmaz diyeceğim maç buydu. Küme düşmüş, hedefsiz, eksik SAİ K. Erciyes nasıl oynadı böyle?

adamlar deli gibi bastırdı aga şike diyorlar bide laf ediyorlar halen erciyes varını yoğunu koydu ortaya saçmalamasınlar prim almış gibi oynadılar

Adamlar düşmeme mücadelesi veriyor, ondan olmasın ?

Yalnız Diego fena atlamış penaltı diye, Rıdvan 100% penaltı falan demiş galiba. Yazık lan adam.

Ofsayttan bi golü de yenmiş Kayseri'nin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...