Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

fenris said:

ya hadi PoE beklediğimiz gibi çıkmadı. beni endişelendiren adamlar baya iyi eleştiri aldığı için kendilerini de geliştirmeyecekler.

shadowrun returns un ilk oyunu eh işteydi. ardından gelen oyunlarda adamlar kendilerini şahane geliştirdiler. bunlar oh ne güzel oyun yaptık, aynen devam diyecekler gibi duruyor.

white march ı oynamadım gerçi. o nasıl?

yeni shadowrun oyunları gelecek mi kardeş, biliyor musun
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ben safi mage yapmıştım çok eğlenmiştim.
chanter değişik geldi bide cipher.
bilemedim, ranger da yapabilirim. Çok karasızım aküüüğ

O saydiklarin arasinda cipher en iyi. Cbanter hic main yapilacak bi class degil. Ranger yerine de onceki mesajda dedigim gibu rogue ac tufekci cok daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle pillars ve expansion indirimde. white march part 2 daha bitirmedim, ona göre yazıyorum:

büyüler d&d copy paste aslında ama özellikle wizard büyülerinde sıkıntı var. wish, time stop, contigency, uber summon, haste falan cheeseler eksik. süper wizard itemları da eksik ki zilyor tane item olan bir oyundan bahsediyoruz, ayıp etmişler.paralyze, petrify gibi uber CC büyüleri boss killer ama degmiyor. tank buildi var, çok sağlam ama kim oynar ki onu. wizard dediğin başka şeyler yapınca havalı. özetle wizard patato.

druid ve chanter da benzer nedenlerden patato. itemizationın aldığı son halde damage büyüleri kötü scale oluyor. itemların utility procları varken aoe debuffların da değeri düşüyor. malesef hiçbiri bir cipherın gördüğü sevgiyi görmemiş.

cipher değişti, blunderbuss ile olmuyor. ancak eski halinden daha kuvvetli. yukarıdaki patatolar dışındaki bütün classlar iyi durumda. önceden dandik olan ranger pete offtanklık yaptırırken kapı gibi vurabiliyor. paladin alman arabası gibi support oldu.

en keyifli classlar cipher, barbarian, rogue, priest. keyifli derken oynaması keyifli yoksa hikaye oynadığın classa göre değişmiyor. artık her classtan companion olduğu için ona göre açmanın getirisi yok.

white march part 1 çok güzel. devil of caroc süper companion. zahua ve maneha keyifsiz. daha questlerini bitirmedim, belki kerameti oradadır.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

tank buildi var, çok sağlam ama kim oynar ki onu. wizard dediğin başka şeyler yapınca havalı. özetle wizard patato.
hala öyle mi bilmiyorum da bazı enconterlarda alakasız bi yere saklasan bile wizarda saldırıyorlardı. o bakımdan tank fena fikir olmayabilir ama bayık olur muhtemelen.

fazla item yoktu ama be. tank oyunun çoğunda kapıyı kullanmıştı shield diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yama ve expansion ile en fazla sevgi gören alan item sayısı oldu. 14 tane shield varmış. o sebeple oyun daha kolaylaştı. POTD altı zorluklarda her setup iş görüyor.

öte yandan obisidian level scalingi becerememiş. quest atlamazsan epey bir kısmı contentin önünde level ile oynuyorsun, faceroll oluyor.

başka sıkıntılar load/transition time hala gereksiz uzun. o kadar yamaya rağmen ona el atmamışlar. teknik olarak mümkün değil herhalde. ama baştan bu şekilde oyun yapılmamalı. voice actinge biraz daha para harcayabilirlermiş. illaki celebrity olmasına gerek yok. hiravias'ın questini bitiremiyorum bug yüzünden. oyunun bu kadar yamaya bunları halletmiş olması lazımdı. caed nua hala feature değil chore gibi. zaten ne gereği vardı onun. keşke istediğimiz anda ağzımıza çarpsalarmış bir tane. ne stronghold fantazisiymiş arkadaş. sanki oyun sandbox.
Sosyal ağlarda paylaş

teşkürler

Chanter bi denicem en azından başları zevkli olsun diye. Paladin falan bakıcam bide.

Posion sürmek falan var mı? varsa hangi classta var? Ek olarak, oyun sürekli combat değil dimi ya
arcane said:

öncelikle pillars ve expansion indirimde. white march part 2 daha bitirmedim, ona göre yazıyorum:

büyüler d&d copy paste aslında ama özellikle wizard büyülerinde sıkıntı var. wish, time stop, contigency, uber summon, haste falan cheeseler eksik. süper wizard itemları da eksik ki zilyor tane item olan bir oyundan bahsediyoruz, ayıp etmişler.paralyze, petrify gibi uber CC büyüleri boss killer ama degmiyor. tank buildi var, çok sağlam ama kim oynar ki onu. wizard dediğin başka şeyler yapınca havalı. özetle wizard patato.

druid ve chanter da benzer nedenlerden patato. itemizationın aldığı son halde damage büyüleri kötü scale oluyor. itemların utility procları varken aoe debuffların da değeri düşüyor. malesef hiçbiri bir cipherın gördüğü sevgiyi görmemiş.

cipher değişti, blunderbuss ile olmuyor. ancak eski halinden daha kuvvetli. yukarıdaki patatolar dışındaki bütün classlar iyi durumda. önceden dandik olan ranger pete offtanklık yaptırırken kapı gibi vurabiliyor. paladin alman arabası gibi support oldu.

en keyifli classlar cipher, barbarian, rogue, priest. keyifli derken oynaması keyifli yoksa hikaye oynadığın classa göre değişmiyor. artık her classtan companion olduğu için ona göre açmanın getirisi yok.

white march part 1 çok güzel. devil of caroc süper companion. zahua ve maneha keyifsiz. daha questlerini bitirmedim, belki kerameti oradadır.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

cipher nasıl değişti anlamadım? Blunderbuss un çoklu vurması sayesinde cipherin mana tarzı şeyini harness yapamıyoz mu?

Monk nasıl bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...