Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koşu Thread

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

miyaw33 said:

Tayt giyebilenlere imreniyorum valla, utançtan giyemiyorum ben

abi ben de giyemiyodum o ne öyle karı gibi falan diye düşünüyodum. Geçen bir tane compression short denedim bisikletçi şortuymuş. Salonda bisiklet yaparken baya rahat oldu, tabi sonra ağırlığa geçince insanlar tip tip bakıyo napıyo bu böyle gavat gibi giyinmiş sdfsdf.

Koşuda da tecrübe ettim baya rahat koşturuyo normal şorta göre. Milletin ne düşündüğünü takmıycan panpa nasıl rahat hissediyosan öyle spor giyin, tabi toplum normlarını fazla rahatsız etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

çok sexksi

teşekkür ederim. Bu tarz paylaşımlarıma bir süre ara vereceğim çok şekilli bi kıyafet bulmazsam. Burda bilgi paylaşıyoruz ben embesil gibi kıyafet resmi falan koyuyorum, kesin ayar olan vardır içten içe =)

Ama hepsi siz kardeşlerim için yani. Günün sonunda sporu sağlıklı olalım güzel olalım diye yapıyoruz, böyle kıyafettir metroseksüel icatlardır bunlar renk katıyo işe.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Şu tarz şeyler aldım. Koşarken farkedip üstüme sürmesinler artık rica ediyorum daha napiym. Kendimi neonlu palyaço yaptım can güvenliğim için.

Meme uçlarım ifşa olmuş, evet.
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-04-28%2017.36.26_zpsqe4ccsnc.jpg

Sanki magaza kabinine benziyor, etikette ustunde. Deneyip biraktin mi naptin :)
Sosyal ağlarda paylaş

gym apparel threadini hortlatalım, orda herkes kıyafet bişey paylaşsın, işin bu tarafından hoşlananlar da orda ibretlik paylaşımları bulup birbirlerine övgüler yağdırsınlar.

Hem de şurdan şu fiyata aldım bilgisi de verilebilir. Beğenenler de alabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

ne varmış taytlarımda, siz çekemiyosunuz ondan

koşucu arkadaşlar, salonda bacak ve trapez çalışın lütfen. calf raise, shrugs, hamstring curl ve özellikle quadricepsler için front squat. Alttaki resimde göstermemiş de koşarken trapezlerden de güç alınıyor, bu bölgeleri güçlendirirseniz daha iyi olabilir. Bir gün salonda bu bölgeleri sağlam çalışıp sonraki gün koşuya çıkın farkı hissedersiniz zaten.

http://www.humankinetics.com//AcuCustom/Sitename/DAM/042/201.png
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

ne varmış taytlarımda, siz çekemiyosunuz ondan

koşucu arkadaşlar, salonda bacak ve trapez çalışın lütfen. calf raise, shrugs, hamstring curl ve özellikle quadricepsler için front squat. Alttaki resimde göstermemiş de koşarken trapezlerden de güç alınıyor, bu bölgeleri güçlendirirseniz daha iyi olabilir. Bir gün salonda bu bölgeleri sağlam çalışıp sonraki gün koşuya çıkın farkı hissedersiniz zaten.

http://www.humankinetics.com//AcuCustom/Sitename/DAM/042/201.png

benim yıllardır koşu yaparken sağ trapezimde kasılma oluyordu. nefes ya da damara bağlıyordum bu durumu. senin dediğin gibiyse mantıklı ama neden sadece sağ trapez.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

8.1 olmamış. Devam devam. Haftada 3-3 koşarak 2 ayda yardırmaya başlarsın.

bu arada şu yorum da dayanaksız olmuş.
koşuyu ne için yaptığına bağlı olarak yağ yakım nabzında o pace standart bir kişi için gayet normal.
ayrıca herkeste aynı kalp atım hızı olmuyor. bir kişi 7 pace'de 150-160 görürken diğeri ise 9'larda görebiliyor. dolayısıyla mevzuyu sadece kendi fizyolojiniz ve deneyimleriniz üzerinden yorumlamayın.

misal ben 7-8 pace arası 160 nabızlarda koşuyorum ve bu ideal bir koşuya denk geliyor.
ha arada bir motive olsun diye pace rekoru denenebilir ki ben yapıyorum bazen. 10 km 50-55 dk çıkıyordu en son yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

gelişiyor tabii, ama yine de minor farklılıklar olabiliyor.
ya işte misal ben yaklaşık 3-4 senedir koşarım. sürekli olmasa da, bir kaç ay ara da versem gün gelir koşarım. buna rağmen nabzım yüksektir. şöyle 1 ay düzene oturtsam nabzım taş çatlasın 10-12 civarı düşüyor.
adam geliyor hiç koşmamış, 1 hafta seninle antrenman yapıyor. ilk gün " aah patlıyorum abi tamam yeter" diyor, bakıyorsun nabız 165lerde.
1 hafta sonrasında nabzı ortalama 8 pacede 145*150 civarına düşüyor.
sonra o adama yavas tempo kafi gelmiyor.

artık şansmı kötü bir şey mi bilemiyorum.
misal ben yardırmak istiyorum ama sırf nabız yüksekliğinden sıkıla pıkıla düşük hızda takılıyorum. maksat fat burn'u tutturmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...