Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

bunun dlc'lerine gerek var mı ya? iyi indirim yakalamışken alayım diyorum. 100 liraya falan bundle olsa basardım da tenezzül etmemişler, tüm dlc'leri alınca da oyundan pahalı oluyor her sega oyunundaki gibi. küfrede küfrede sadece blood for the blood god'ı alsam yeter mi?

edit: indirim devam ediyor görünüyor ama full price çekti la noliy.

hep humble monthly'de 12 doları yakalamışken cüzdan atmadım diye oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim bitmiştir artık. Warhammer Total War için blood ve chaos dlclerini öneriyorum sadece. Yeni oyunda high elfler gelecek. Wood elflere çok gerek olacağını düşünmüyorum. Beastler de olsa da olur olmasa da olur /:

Chaos hem diğerlerinden daha ucuz hem de horde gibi oynuyorsun ana oyundaki diğer ırklardan farklı bir oynanışı var. Blood dlc'si de shogundaki falan gibi sönük değil. Griffin saldırılarına falan yeni bir soluk getiriyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

her ırk farklı bir oynanış getiriyor, cüce ile oynadığın şekilde w. elfler ile oynayamadığın gibi, iki horde olan kaos ve canavaradamlar arasında da oynanış taktik ve stratejilerinde büyük farklar var. Belegar Ironhammer ile diğer diğer cüce lordları arasında lafa konu olacak oynanış farkları olmazken, Skarsnik ile diğer yeşilderili lordların arasında ciddi farklar oluyor,

orklar, cüce ve insanlar ile benzer taktik çeşitliği sunarken -waaagh farklı şekilde çalışıyor- vampirler misal tamamen farklı bir oynanış sunuyorken, vlad ve karısı özelikleri itibarı ile bu oynanışa derinlik kazandırıyor...

yani demek istediğim, w. elf gibi oynamak diye bir tabir getirirsek, ilgili eklenti alınmadan oyun size bu imkanı sunmuyor, -serinin diğer oyunlarında böyle bir şey yoktu

burada karar size kalıyor, yani misal insanlar ile oynuyorum, piyade, süvari, steam tank falan gidiyorum, elfleri alırsamda yine aynı oynayacağım benim için bir şey fark etmeyecek, diyemiyoruz.

zira, ister medieval olsun, ister rome, atlı okçu milletler hariç kiminle oynarsam aynı taktiği kullanıyorum ben, merkeze mızraklı piyade -roma ise lejyon yunan ise phalaks terk fark bu oluyor- kanatlara süvari, geriye okçu ve onager falan...

burada ırkların taktik çeşitlilikleri size bu şekilde bir şablon izin vermiyor, artı vambirlerin yozlaşma avantaj ve dez avantajları gibi stratejik etmenler ile ırklar birbirinden dahada uzaklaşa biliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...